مشاوره کودک

  • دسته بندی: مشاوره کودک و نوجوان

مشاوره کودک آنلاین و تلفنی چیست؟

همانطور که همه افراد در زندگی خود مشکلاتی دارند، کودکان نیز ممکن است در زندگی خود با مشکلات و چالش‌هایی مواجه شوند. این مشکلات می‌توانند از مسائل ساده و روزمره مانند مشکلات رفتاری در مدرسه یا خانه تا مسائل جدی‌تر مانند اختلالات روانی باشند. دوران کودکی، زمان حساسی برای یک انسان است و زخم‌های این زمان، می‌تواند تاثیرات بسیار عمیقی در زندگی آینده فرد داشته باشد. اما جای نگرانی نیست، این مشکلات اصلا چیز عجیب یا بدی نیستند. تنها کافیست حواستان به سلامت روانی و رفتارهای کودک خود باشد تا در صورت بروز هرگونه مشکل، به سرعت از مشاوره کودک استفاده کنید و آن را رفع کنید. در روان رشد کلینیک واقع در شرق تهران یک روانشناس حرفه ای کودک با استفاده از خدمات تخصصی روانشناسی کودک میتواند به شما کمک کند تا این مشکلات و اختلالات را برطرف کنید و دوباره به رشد برسید.

مشاوره کودک، نوعی خدمات درمانی است که به کودکان کمک می‌کند تا با مشکلات و چالش‌های خود کنار بیایند و رشد و توسعه سالمی داشته باشند. هدف مشاوره با کودکان، شناسایی و رفع مشکلات رفتاری و عاطفی، بهبود مهارت‌های اجتماعی و ارتباطی و همچنین افزایش اعتماد به نفس آن‌ها است. همچنین جلسات مشاوره با کودک، می‌تواند به او کمک کند تا با تغییرات با راحتی بیشتری سازگار شود و در مواجهه با شرایط سخت زندگی، یک فرد از او حمایت کند و به او کمک کند. در روان رشد که یک کلینیک روانشناسی کودک در شرق تهران است، میتوانید از خدمات بسیار تخصصی و حرفه ای استفاده کنید و با استفاده از آن ها به کودک خود نیز کمک کنید.

جلسه مشاوره با کودک

چه زمانی مشاوره کودک نیاز است؟

همانطور که گفتیم، کودکان نیز ناملایمات زندگی و سختی‌های آن را احساس می‌کنند. این مشکلات ممکن است در زمینه‌های مختلف، مانند مسائل عاطفی، رفتاری، تحصیلی یا اجتماعی باشند. در برخی موارد، والدین یا معلمان می‌توانند با کمک و حمایت خود، به کودک کمک کنند تا با این مشکلات کنار بیاید. اما در برخی دیگر از موارد، مراجعه به یک روانشناس اطفال متخصص درشرق تهران می‌تواند کمک‌کننده باشد. در ادامه به برخی از علائمی که نشان می‌دهد کودک شما ممکن است به مشاوره نیاز داشته باشد، اشاره می‌کنیم:

۱. مشکلات رفتاری

مشکلات رفتاری در کودکان می‌توانند به شکل‌های مختلفی بروز کنند، مانند پرخاشگری، لجبازی، گوشه‌گیری، یا رفتارهای ضداجتماعی. این مشکلات می‌توانند بر روابط کودک با خانواده، دوستان، و معلمان تأثیر منفی بگذارند. پس اگر این موارد را در کودک خود مشاهده کردید، پیشنهاد می‌کنیم مشاوره کودک را جدی بگیرید.

۲. آسیب زدن به خود

در برخی موارد ممکن است علائم تمایل به آسیب زدن به خود را در فرزند خود مشاهده کنید. تمایل به خودکشی، سوزاندن، کندن و یا خراشیدن پوست از مواردی هستند که باید جدی بگیرید. دقت کنید که این تمایلات را برخی از کودکان، مخصوصا هرچه سن آن‌ها بالاتر برود، ممکن است به شما نشان ندهند. پس از نقاشی‌ها، کلمات و حرف‌های کودک می‌توانید متوجه این موارد شوید و تصمیم به مراجعه به مشاوره ی کودک بگیرید.

۳. توجه به حرف های فرزندتان

یکی دیگر از مواردی که باید جدی بگیرید، صحبت و حرف‌هایی است که کودک شما می‌زند. با دقت به حرف‌های او توجه کنید. بچه‌ها مانند بزرگسالان احساس دارند و متوجه مشکلات می‌شوند، اما در برخی مواقع نمی‌توانند به صورت صحیح احساسات خود را بیان کنند. پس شما باید به صورت کامل به آن‌ها توجه کنید تا متوجه هر معنی پنهان آن بشوید. گاهی اوقات یک حرف ساده یک کودک، نشان دهنده مشکلات پنهان بسیار زیادی است که باید آن‌ها را جدی بگیرید.

اگر نمیتوانید این حرف های ساده را معنی کنید، برای ترجمه صحیح آن ها می توانید از یک متخصص در این زمینه راهنمایی بگیرید و این حرف ها و سخن های کودکتان را با او در میان بگذارید تا به شما معنی آن را بگوید و در این زمینه به شما کمک کند.

۴. مشکلات تحصیلی

مشکلات تحصیلی در کودکان می‌توانند به شکل‌های مختلفی بروز کنند، مانند افت تحصیلی، مشکلات یادگیری، یا رفتارهای پرخاشگرانه در مدرسه. این مشکلات می‌توانند بر آینده تحصیلی کودک تاثیر منفی بگذارند. اگر هر کدام از این رفتارها و مشکلات را در کودک خود مشاهده کردید، از روانشناسی و مشاوره کودک در شرق تهران استفاده کنید و مطمئن شوید که مشکلی برای فرزند شما پیش نمی‌آید.

۵. مشکلات ارتباطی

مشکلات ارتباطی در کودکان می‌توانند به شکل‌های مختلفی بروز کنند، مانند ناتوانی در برقراری ارتباط با دیگران، یا مشکلات در روابط اجتماعی. این مشکلات می‌توانند بر روابط کودک با دیگران تأثیر منفی بگذارند و باعث بروز مشکلاتی در مدرسه، خانه، و جامعه شوند. این مشکلات نیز از مواردی هستند که با مشاوره کودک خوب حل می‌شود و می‌تواند کمک کند تا کودک شما این مهارت‌ها را در خود توسعه دهد. اما باید به شخصیت و محیطی که کودک در آن تربیت شده نیز نگاه کنید و الگوهای ارتباطی او را پیدا کنید. اما برای اینکه نگرانی خود را برطرف کنید، می‌توانید از مشاوره کودک تلفنی استفاده کنید و تنها با یک تلفن و بدون صرف وقت زیاد، نگرانی‌های خود را برطرف کنید.

درنهایت اگر هرکدام از موارد بالا را در فرزند خود مشاهده کردید، خوب است مراجعه به یک مشاور را جدی بگیرید و از خدمات آن استفاده کنید. روان رشد یک کلینیک روانشناسی کودک در شرق تهران می‌باشد که خدمات مناسب و بهترین مشاوره کودک را به همراه بهترین مشاوران و روانشناسان حرفه ای و متخصص به شما ارائه می‌دهد که شما به صورت آنلاین، حضوری و یا حتی تلفنی می‌توانید از این خدمات استفاده کنید. تنها کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا وقت مشاوره خود را همین حالا رزرو کنید.

ثبت درخواست مشاوره روانشناسی

چگونه بهترین مرکز مشاوره کودک را انتخاب کنیم؟

انتخاب یک کلینیک روانشناسی کودک با کیفیت، گامی مهم در جهت ارتقای سلامت روان و رفاه فرزند شماست. در این مسیر، یافتن متخصصانی دلسوز، مجرب و متعهد که با نیازهای منحصر به فرد کودک شما آشنا باشند، از اهمیت بالایی برخوردار است. در این قسمت نکات مهمی که برای انتخاب یک مرکز مهم باید به آن دقت کنید را بررسی میکنیم.

  • مشخص کردن نیازهای فرزندتان: اولین قدم در انتخاب مرکز مشاوره، شناسایی نیازها و مشکلاتی است که فرزندتان با آن‌ها مواجه است. با استفاده از این مشکلات، می توانید با راحتی بیشتری یک مرکز مناسب و با کیفیت را انتخاب کنید و از خدمات آن بهره مند شوید.
  • جستجوی مراکز معتبر: پس از مشخص شدن نیازهای فرزندتان، می‌توانید به جستجوی مراکز معتبر خدمات مشاوره کودک بپردازید. یکی از معتبرترین مراکز مشاوره در زمینه کودک، روان رشد است. روان رشد یک کلینیک مشاوره کودک خوب در تهران است که با بهترین کیفیت، خدمات متنوعی را به افراد ارائه میدهد. برای اینکه یک مرکز معتبر را پیدا کنید، میتوانید از افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند سوال کنید و یا در اینترنت بگردید و از خدمات این مراکز تخصصی بهره مند شوید.
  • بررسی معیارهای کلیدی: پس از اینکه یک کلینیک روانشناسی کودک در شرق را پیدا کردید که خدمات مناسب و خوبی ارائه می دهد، در مرحله بعد باید به برخی از معیارهای آن دقت کنید. مرکز مورد نظر باید دارای مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور باشد. همچنین باید مشاوران آن را بررسی کنید. متخصصان مرکز باید دارای تحصیلات و تجربه کافی در زمینه روانشناسی کودک باشند و رویکرد درمانی مناسبی داشته باشند.
  • ملاقات حضوری: پس از بررسی گزینه‌های مختلف، برای ملاقات حضوری با متخصصان چند مرکز برتر اقدام کنید. در این جلسه، فضای کلینیک را بررسی کنید. درباره سابقه و تجربه متخصص سوال کنید و رویکرد درمانی و نحوه کار با کودکان را بررسی کنید. خوب است که در این ملاقات درباره انتظارات و تعهدات خود و مرکز گفتگو کنید و پس از اتمام این ملاقات حضوری، احساس و نظر خود و فرزندتان را نسبت به متخصص و فضای مرکز جویا شوید.

پس از ملاقات حضوری با متخصصان مختلف و سپس با در نظر گرفتن معیارهای ذکر شده و احساس خود و فرزندتان است که میتوانید بهترین مرکز مشاوره کودک در تهران را انتخاب کنید و از خدمات تخصصی آن استفاده کنید.

جلسه مشاوره با کودک

روان رشد، بهترین مرکز مشاوره کودک در شرق تهران

همانطور که توضیح دادیم، انتخاب یک مکان مناسب و معتبر برای دریافت خدمات مشاوره ی کودکان اهمیت بسیار زیادی دارد. ما که یک مرکز مشاوره کودک در شرق تهران در تهرانپارس هستیم، با بهره‌گیری از مجرب‌ترین روانشناسان کودک و با استفاده از متدهای نوین روانشناسی، به شما در حل مشکلات فرزندانتان یاری می رسانیم. ما با درک عمیق از نیازهای روحی و روانی کودکان، با تکیه بر تخصص و تجربه روانشناسان مجرب و با استفاده از متدهای نوین روانشناسی، در کنار شما خواهیم بود تا مسیر رشد و بالندگی فرزندانتان را هموار کنیم.

مفتخریم که از مجرب ترین و دلسوزترین روانشناسان کودک در شرق تهران بهره می‌بریم که همگی دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه‌ی مشاوره کودک هستند. همواره در تلاشیم تا با استفاده از جدیدترین متدهای روانشناسی کودک، بهترین خدمات را به شما و فرزندانتان ارائه دهیم تا تبدیل به بهترین مرکز مشاوره کودکان درشرق تهران در تهرانپارس شویم. همچنین سعی کرده ایم که محیط مرکز را طوری طراحی کنیم که کودکان در آن احساس آرامش و امنیت کنند و جلسات مشاوره برای آن‌ها تجربه ای لذت بخش باشد.

یکی دیگر از نکات مهمی که برای راحتی شما سعی کرده ایم به وجود آوریم، تنوع دریافت مشاوره است. شما می توانید با توجه به شرایط خود، از خدمات مشاوره کودک انلاین، حضوری و یا تلفنی بهره مند شوید. با تمامی این امکانات و خدمات، تمامی تلاش خود را میکنیم تا به عنوان یک کلینیک روانشناسی کودک در شرق تهران، بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره از بهترین روانشناسان تهران، همین حالا با ما تماس بگیرید و نوبت خود را رزرو کنید.

ثبت درخواست مشاوره روانشناسی

جلسات مشاوره کودک چگونه برگزار میشود؟

هدف از جلسات مشاوره کودک، کمک به او برای عبور از چالش‌های رشدی، ارتقای مهارت‌های اجتماعی و عاطفی، افزایش اعتماد به نفس و در نهایت، پرورش کودکی شاد و سالم است. اما برای اینکه با اطمینان بیشتری یک کلینیک روانشناسی کودک را انتخاب کنید و از خدمات روانشناسی در آن مکان استفاده کنید، خوب است کمی با نحوه برگزاری جلسات آشنا شوید.

جلسات مشاوره کودک هم به صورت مستقیم با خود کودک و هم با والدین و گاهی هم به صورت تعامل والد کودک برگزار میشود.

۱. جلسات با کودک

جلسات مشاوره کودک دنیایی رنگارنگ و پرنشاط است که به تناسب نیاز هر کودک، با ظرافت و دقت طراحی می‌شود. گاه این جلسات به صورت مستقیم با خود کودک و در فضایی سرشار از بازی، نقاشی و قصه‌گویی برگزار می‌شود. در این فضا، کودک با اعتماد به نفس و در کمال آرامش، دنیای درون خود را به اشتراک می‌گذارد و با کمک مشاور، راه‌های جدیدی برای مقابله با چالش‌ها و مشکلاتش می‌آموزد.

در جلساتی که مستقیما با خود کودک برگزار میشود، از طریق بازی، شن و هنر تعامل برقرار میشود و تغییر رفتار اتفاق می افتد.

۲. جلسات همراه با والدین

در مواقعی نیز، حضور والدین در جلسات مشاوره ضروری است. در این جلسات، والدین با چالش‌های فرزند خود آشنا می‌شوند و با راهنمایی‌های تخصصی مشاور، مهارت‌های فرزندپروری خود را ارتقا می‌دهند. گاه نیز، جلسات به صورت تعاملی بین کودک و والدین برگزار می‌شود تا با ایجاد فضایی صمیمی و گفتگوی سازنده، روابط عاطفی و انسجام خانواده تقویت شود.

به طور کلی هر جا نیاز به مداخله والدین و فرزندپروری باشد، والدین باید حضور داشته باشند و از نکاتی که مشاور به آن ها توضیح می دهد استفاده کنند. در روان رشد واقع در شرق تهران روانشناس کودک متخصص و حرفه ای ما در کنار فرزندان و والدین هستند تا از نکات مشاور بهترین بهره را ببرند و از این نکات استفاده کنند تا در کنار کودک خود رشد کنند. همچنین این جلسات در روان رشد میتواند به صورت آنلاین، حضوری، تلفنی و یا با چت با مشاور نیز برگزار شود.

اشتراک گذاری در :

دکتر سید نظام الدین رستمکلایی

دکتر سید نظام الدین رستمکلایی

دکتری تخصصی روانشناسی کودک از دانشگاه تهران دکتری پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران دانش آموخته علوم روان درمانی از دانشگاه زیگموند فروید اتریش مسئول کمیسیون تخصصی ارزیابی کودک کلینیک تخصصی آتیه از سال ۱۳۸۷ تا کنون دکتر سید نظام الدین رستمکلایی، روانشناس و روان درمانگر برجسته ایرانی، از پیشگامان روانشناسی کودکان و نوجوانان در ایران محسوب می شود. ایشان با بیش از ۴۰ سال سابقه فعالیت در این حوزه، خدمات ارزشمندی را به کودکان، نوجوانان و خانواده های آنها ارائه کرده اند. دکتر سید نظام الدین رستمکلایی، تحصیلات خود را در رشته روانشناسی در دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران به پایان رسانده و در دانشگاه زیگموند فروید اتریش نیز در زمینه علوم روان درمانی آموزش دیده است. ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و مدیر کمیسیون تخصصی ارزیابی کودک کلینیک آتیه هستند. دکتر نظام الدین رستمکلایی، با بهره گیری از دانش و تجربه تخصصی خود در زمینه روانشناسی و روان درمانی، به کودکان و خانواده های آنها کمک می کند تا رشدی سالم و موفق داشته باشند. اگر به دنبال یک روانشناس متخصص و باتجربه برای حل مشکلات خود هستید، دکتر رستمکلایی می‌تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد. اگر در این زمینه ها نیاز به دریافت مشاوره دارید، همین الان وقت خود را رزرو کنید و در اسرع وقت از راهنمایی های ارزشمند ایشان بهره مند شوید. برای دریافت نوبت همین الان از سایت روان رشد اقدام کنید. با دکتر نظام الدین رستمکلایی، متخصص روانشناسی کودک آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل دکتر نظام الدین رستمکلایی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با دکتر نظام الدین رستمکلایی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
دکتری تخصصی روانشناسی کودک از دانشگاه تهران

رزرو کنید

دکتر راهله ابوالقاسمی

دکتر راهله ابوالقاسمی

بخشی از رزومه کاری و تحصیلی خانم دکتر راهله ابوالقاسمی: متخصص روان‌شناسی تربیتی روان‌شناس بالینی متخصص ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات کودک و نوجوان متخصص درمان تخصصی اضطراب، بیش فعالی و اوتیسم عضو انجمن بیش‌فعالی و اوتیسم عضو انجمن هوش و استعدادیابی کودک و نوجوان خانم دکتر راهله ابوالقاسمی، با سابقه‌ای درخشان در زمینه مشاوره، به عنوان یک راهنمای دلسوز و متخصص در کنار شما خواهد بود تا در مسیر زندگی به سوی آرامش و شادکامی گام بردارید. ایشان با مدرک دکترای تخصصی در رشته روانشناسی و تجربه‌های ارزشمند در زمینه‌های مختلف مشاوره، اعم از مشاوره فردی، خانوادگی، ازدواج و تحصیلی، آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان هستند. با استفاده از مشاوره و راهنمایی های دکتر راهله ابوالقاسمی که دانش آموخته ای حرفه ای است و تجربه ای بالا دارد، میتوانید با بهره مندی از روش های درمانی نوین و موثر، رشد کنید و مسیر شکوفایی خود را بیابید. برای رزرو نوبت و استفاده از خدمات مشاوره حرفه ای ایشان، میتوانید از سایت روان رشد استفاده کنید. با دکتر راهله ابوالقاسمی، متخصص روانشناسی تربیتی آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل دکتر راهله ابوالقاسمی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با دکتر راهله ابوالقاسمی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
دکتری روان‌شناسی

رزرو کنید

بیتا علی حسینی

بیتا علی حسینی

بخشی از رزومه تحصیلی و کاری بیتا علی حسینی: کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی کارشناس ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات حسی-حرکتی و اختلالات یادگیری کارشناس درمان اختلالات توجه و تمرکز کارشناس درمان اختلالات بیش فعالی، نقص توجه و اوتیسم بیتا علی حسینی، روانشناس و مشاور باتجربه، با استفاده از دانش و مهارت خود به افراد در سطوح مختلف کمک می‌کند تا مشکلات خود را حل کنند و زندگی بهتری داشته باشند. خانم حسینی با استفاده از روش‌های درمانی مختلف به درمان اختلالات افراد مانند بیش فعالی، اختلالات یادگیری و توجه و اوتیسم میپردازد و به افراد کمک می‌کند تا مشکلات خود را حل کنند و به اهداف خود برسند. بیتا علی حسینی، روانشناس تربیتی با تجربه بالا، به کودکان و نوجوانان کمک می‌کند تا با چالش‌های رشدی و یادگیری خود کنار بیایند و به طور موثر رشد کنند. برای استفاده از خدمات این مشاور، تنها کافیست به سایت روان رشد مراجعه کنید و نوبت خود را رزرو کنید. با بیتا علی حسینی، کارشناس درمان انواع اختلالات روانی آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل بیتا علی حسینی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با بیتا علی حسینی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی

رزرو کنید

شریفه سلطانی

شریفه سلطانی

کارشناس ارشد روانشناسی و مشاوره مشاور کودک و روان درمانگر کودک بازی درمانگر کودک با رویکرد CBT و PMT عضو سازمان نظام روانشناسی ایران با شماره عضویت 37829 عضو بنیاد ملی نخبگان با شماره شناسه 17079822 خانم شریفه سلطانی درمانگر اختلالات یادگیری، اختلال بیش فعالی و نقص توجه، اختلال نافرمانی، اختلال وسواس، اختلال اضطرابی، کاهش خشم و افزایش اعتماد به نفس است این تنها بخشی از رزومه درخشان خانم سلطانی است. شریفه سلطانی، کارشناس ارشد روانشناسی و مشاوره، با سابقه بالای مشاوره در زمینه های مختلف، از جمله خانواده، کودک، نوجوان، و بزرگسال، یکی از مشاوران برجسته و باتجربه در ایران است. ایشان عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران و عضو بنیاد ملی نخبگان هستند. اگر به دنبال یک مشاوره حرفه ای و با کیفیت در زمینه های مختلف هستید، می توانید از خدمات مشاوره ایشان استفاده کنید. ایشان با تجربه و مهارت بالای خود، می توانند به شما کمک کنند تا مشکلات خود را حل کنید و در زندگی شخصی و کاری خود رشد کنید. در صورتی که میخواهید از خدمات مشاوره حرفه ای و با کیفیت خانم شریفه سلطانی استفاده کنید و از کمک های او بهره مند شوید، میتوانید از طریق سایت روان رشد اقدام کنید و نوبت خود را رزرو کنید. در این سایت امکان رزرو نوبت از مشاوران برتر برای شما امکان پذیر است. با دکتر شریفه سلطانی، متخصص مشاوره کودک و نوجوان آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل دکتر شریفه سلطانی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با دکتر شریفه سلطانی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
کارشناس ارشد روانشناسی و مشاوره

رزرو کنید

دکتر فردین فرمانی

دکتر فردین فرمانی

بخشی از رزومه کاری و تحصیلی آقای دکتر فردین فرمانی: دکتری تخصصی روانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی عضو بنیاد ملی نخبگان متخصص نوروتراپی متخصص ارزیابی و تشخیص مشکلات روانشناختی کودک و نوجوان رواندرمانگر حوزه پویشی ISTDP پژوهشگر حوزه روانشناسی و نوروساینس دکتر فردین فرمانی، دکتری تخصصی روانشناسی در دانشگاه شهید بهشتی، با سابقه درخشان در زمینه مشاوره و روان‌درمانی، نوروتراپی و مداخلات روان‌شناختی، به عنوان یک متخصص برجسته در این حوزه شناخته می‌شود. ایشان با تعهد و دلسوزی، به مراجعان خود در زمینه‌های مختلفی خدمات تخصصی ارائه می‌دهد. ایشان در کنار تخصص در روانشناسی، در زمینه نوروتراپی نیز تبحر دارد و با استفاده از روش‌های نوین، به مراجعان خود در بهبود و ارتقای سلامت روان کمک می‌کند. تمامی این موارد درخشان، تنها برخی از رزومه تحصیلی و کاری حرفه ای و تخصصی دکتر فردین فرمانی هستند. برای دریافت و رزرو نوبت از ایشان و استفاده از خدمات با کیفیت، میتوانید از طریق سایت روان رشد اقدام کنید. با دکتر فردین فرمانی، متخصص نوروتراپی آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل دکتر فردین فرمانی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با دکتر فردین فرمانی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
دکتری تخصصی روانشناسی

رزرو کنید

شبنم غلامی

شبنم غلامی

مشاور کودک و نوجوان نوروتراپیست هنر درمانگر دانشجوی دکتری روانشناسی سلامت، دانشگاه تهران خانم شبنم غلامی، با سابقه‌ای درخشان در زمینه مشاوره و ارائه خدمات تخصصی به افراد در زمینه‌های مختلف، به عنوان یک مشاور قابل اعتماد و دلسوز در کنار شماست تا در مسیر رسیدن به اهدافتان یاری‌گر شما باشد. ایشان دانشجوی دکتری روانشناسی سلامت دانشگاه تهران است و به عنوان یک هنر درمانگر و نوروتراپیست، به عنوان یک مشاور برای کودکان و نوجوانان فعالیت میکند. با استفاده از دانش و تجربه بالا و تخصصی شبنم غلامی در زمینه کاری خود، میتوانید از خدمات مشاوره بسیار با کیفیت و خوب بهره مند شوید و از آن برای رشد و توسعه فردی خود استفاده کنید. برای استفاده از خدمات مشاوره تخصصی خانم شبنم غلامی و دریافت نوبت، همین الان به سایت روان رشد مراجعه کنید و نوبت خود را رزرو کنید. با شبنم غلامی، متخصص هنر درمانی و مشاوره کودک آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل شبنم غلامی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با شبنم غلامی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
دانشجوی دکتری روانشناسی سلامت

رزرو کنید

فائزه صنقری

فائزه صنقری

کارشناسی ارشد روانشناسی روان درمانگر کودک و نوجوان بازی درمانگر نوروتراپیست آموزش مهارت‌های فرزند پروری فائزه صنقری، روانشناس و مشاور با سابقه بالا فعالیت در زمینه روانشناسی و مشاوره، در حال حاضر در شهر تهران مشغول به کار است. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه تهران هستند و دوره‌های تخصصی مختلفی را در زمینه‌های مختلف روانشناسی و مشاوره، از جمله روانشناسی کودک و نوجوان، روانشناسی خانواده، روانشناسی زوجین، و روانشناسی صنعتی و سازمانی، گذرانده‌اند و به عنوان یک بازی درمانگر و نوروتراپیست، متخصص هستند. خانم فائزه صنقری، با سابقه‌ای درخشان در زمینه مشاوره، به عنوان یک متخصص قابل اعتماد و کارآمد شناخته می‌شود. ایشان با تعهد و پشتکار مثال‌زدنی، همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات مشاوره‌ای تخصصی، به مراجعین خود در مسیر دستیابی به اهدافشان یاری رساند. فائزه صنقری، روان درمانگر کودک و نوجوان با تجربه و تخصص بالایی که دارد، آماده ارائه خدمات مشاوره ای و درمانی به کودکان و نوجوانان شماست. در این مسیر روان رشد نیز در کنار شما است و برای دریافت نوبت و مشاوره، میتوانید از سایت روان رشد استفاده کنید. با فائزه صنقری، بازی درمانگر و نوروتراپیست آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل فائزه صنقری با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با فائزه صنقری را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
روانشناس

رزرو کنید

مونا فرخ زاد

مونا فرخ زاد

مونا فرخ زاد درمانگر و بازی درمانگر کودک با تجربه چندساله در حوزه رشد و توسعه کودکان است تخصص در تشخیص و درمان مشکلات روانی و اجتماعی کودکان. توانایی برقراری ارتباط مؤثر با کودکان و خانواده ها برای ارائه راهکارهای مناسب برای بهبود کیفیت زندگی. تسلط بر روشهای بازی درمانی، مهارتهای ارتباطی. مونا فرخ زاد بازی درمانگر کودک با تجربه چندساله در حوزه رشد و توسعه کودکان است. او در زمینه تشخیص و درمان مشکلات روانی و اجتماعی کودکان تخصص دارد و توانایی برقراری ارتباط مؤثر با کودکان و خانواده ها برای ارائه راهکارهای مناسب برای بهبود کیفیت زندگی را دارد. بازی درمانی یک روش موثر برای کمک به کودکان در حل مشکلات روانی و اجتماعی آنها است. بازی درمانی به کودکان کمک می کند تا احساسات خود را بیان کنند، مهارت های اجتماعی خود را بهبود بخشند و با چالش های زندگی کنار بیایند. مونا فرخ زاد، درمانگر با تجربه کودک، با استفاده از بازی درمانی، به کودکان کمک می‌کند تا مشکلات روانی و اجتماعی خود را حل کنند و به رشد و توسعه سالم خود ادامه دهند. برای رزرو نوبت از این مشاور، تنها کافیست به سایت روان رشد مراجعه کنید. با مونا فرخ زاد، متخصص درمانگری کودک آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل مونا فرخ زاد با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با مونا فرخ زاد را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
روانشناس بالینی

رزرو کنید

نظرات و دیدگاه هارویا علی نقی

۱۴۰۳/۰۲/۰۲

سلام. مشاوره کودکان برای کودک چند ساله مناسب عست؟