خدمات روان رشد

مشاوره طلاق

  • دسته بندی: زوج درمانی

مشاوره طلاق چه میباشد؟

طلاق، گاه تنها راه حل برای رهایی از یک رابطه‌ی عاطفی ناسالم و پر تنش است. اما این تصمیم، هرگز آسان نیست و مسیری پر پیچ و خم را پیش روی شما قرار می‌دهد. در این مسیر، چالش‌های عاطفی، روانی، حقوقی و اجتماعی متعددی منتظر شما هستند. جالب است بدانید که در 40 سال گذشته، نرخ طلاق در ایران حدود 4 برابر شده است، به همین دلیل نیز نیاز به مشاوره طلاق و دریافت راهنمایی از یک متخصص بیشتر از همیشه احساس میشود. با دریافت مشاوره شما میتوانید تمام جنبه های زندگی مشترک خود را بسنجید و از دیدگاه های متفاوتی به زندگی خود نگاه کنید. تمامی این نکات میتوانند به شما کمک کنند تا درباره تصمیم نهایی خود بیشتر فکر کنید و پس از سنجیدن جوانب مختلف، تصمیم گیری نهایی خود را انجام دهید.

تماس
 

اهمیت مشاوره طلاق در چیست؟

همانطور که گفتیم، طلاق تجربه‌ای دشوار و پیچیده است که می‌تواند زندگی زوجین و اطرافیان آنها را تحت تاثیر قرار دهد. در این میان، جلسه مشاوره طلاق به عنوان راهکاری برای عبور از این بحران و کاهش آسیب‌های آن، نقشی کلیدی ایفا می‌کند و میتواند به آن ها در این زمینه کمک کند. در مشاوره روانشناسی طلاق شما درباره موارد زیر برنامه ریزی می کنید و با تفکر درباره آن ها، راحت تر تصمیم گیری میکنید.

  1. بررسی دقیق علل جدایی: مشاور ازدواج تهران به زوجین کمک می‌کند تا ریشه‌های مشکلات زندگی مشترک خود را به طور عمیق و دقیق بررسی کنند. این امر، درک بهتری از نقاط ضعف و قوت رابطه و مسائل حل نشده به آنها می‌دهد.
  2. تصمیم‌گیری آگاهانه: با دریافت نوبت مشاوره طلاق، زوجین می‌توانند با دیدگاهی روشن‌تر به تصمیم نهایی خود برای طلاق یا ادامه زندگی مشترک فکر کنند. مشاور با ارائه اطلاعات لازم و بررسی جوانب مختلف، به آنها در انتخاب بهترین مسیر کمک می‌کند.
  3. کاهش تنش و درگیری: طلاق، فرایندی پر از احساسات منفی مانند خشم، غم، اضطراب و ترس است. جلسات مشاوره طلاق با ایجاد فضایی امن و گفتگوی سازنده، به زوجین کمک می‌کند تا تنش و درگیری بین خود را به طور موثری مدیریت کنند.
  4. حفظ روابط سالم: این مشاوره میتواند به زوجین کمک کند تا مهارت‌های ارتباطی خود را ارتقا دهند و با وجود جدایی، روابطی سالم با یکدیگر و فرزندانشان حفظ کنند.
  5. بهبود سلامت روان: طلاق می‌تواند آسیب‌های روانی زیادی به زوجین و فرزندان آنها وارد کند. مشاوره ی طلاق با ارائه حمایت روانی و آموزش مهارت‌های مقابله‌ای، به آنها در عبور از این بحران و حفظ سلامت روانشان کمک می‌کند.

به طور کلی، مشاوره جدایی فرصتی برای یادگیری و رشد به زوجین می‌دهد. با دریافت این نوع مشاوره، آنها می‌توانند از تجارب خود درس بگیرند و روابط سالم‌تر در آینده بسازند. به یاد داشته باشید که مشاوره فقط برای زوجینی که قصد جدایی دارند نیست. زوجینی که در روابط زناشویی خود با چالش روبرو هستند نیز می‌توانند از این نوع مشاوره برای بهبود و ارتقای زندگی مشترک خود استفاده کنند. همچنین در این صورت می توانید به یک کلینیک مشاوره ازدواج تهران مانند روان رشد مراجعه کنید و از خدمات تخصصی بهره مند شوید. در هر صورت با استفاده از خدمات مشاوره طلاق آنلاین و حضوری میتوانید به راحتی تصمیم گیری کنید و با دریافت راهنمایی از یک فرد حرفه ای، میتوانید مشکلات را بهتر مدیریت کنید.

اشتراک گذاری در :

دکتر فاطمه شمس

دکتر فاطمه شمس

خانم دکتر فاطمه شمس روانشناس بزرگسال و خانواده است. در ادامه رزومه کاری و تحصیلی ایشان را بررسی میکنیم. درمانگر اختلالات بالینی شامل افسردگی، اضطراب، حملات پَنیک، وسواس و… بهبود مشکلات درون‌فردی شامل ارتقا اعتماد به نفس، عزت نفس و جرات‌مندی کمک به گذراندن دوران سوگ و شکست‌های عاطفه انتخاب یک مشاور دلسوز و متخصص، گامی مهم در جهت ارتقای سلامت روان و عبور از چالش‌های زندگی است. دکتر فاطمه شمس، با سال‌ها تجربه و تخصص در زمینه مشاوره خانواده و بزرگسال، می‌تواند یاری رسان شما در این مسیر باشد. ایشان در طول دوران حرفه‌ای خود، با طیف وسیعی از مراجعین با مسائل و مشکلات مختلف کار کرده و به آنها در حل مشکلاتشان یاری رسانده است. برای دریافت مشاوره افسردگی شدید، اضطراب، وسواس و غیره و راهنمایی از دکتر فاطمه شمس و بهره مندی از خدمات با کیفیت این مشاور، میتوانید به سایت روان رشد مراجعه کنید و از خدمات ایشان بهره مند شوید. با دکتر فاطمه شمس، متخصص روان درمانی اختلالات بالینی آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل دکتر فاطمه شمس با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با دکتر فاطمه شمس را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
دکتری روان‌شناسی

رزرو کنید

اکرم نقوی

اکرم نقوی

روانشناس بالینی مشاور خانواده درمانگر اختلالات فردی طرحواره درمانگر اکرم نقوی، مشاور و روانشناس بالینی با تجربه بالا در زمینه فعالیت در حوزه مشاوره فردی، خانواده و زوج درمانی، کمکی ارزشمند در مسیر زندگی افراد است. او با دانش و تجربه خود، به افراد کمک می‌کند تا مشکلات روانی و عاطفی خود را حل کنند و زندگی سالم و موفقی داشته باشند. دکتر اکرم نقوی، با تجربه و دانش خود در زمینه اختلالات فردی و خانوادگی و همچنین رزومه حرفه ای خود، به شما در تمامی این زمینه ها کمک میکند. خانم اکرم نقوی با صبر و حوصله به صحبت‌های مراجعان خود گوش می‌دهند و با اتکا به دانش و تجربه خود، بهترین راهکارها را برای حل مشکلات ایشان ارائه می‌کنند. ایشان در جلسات مشاوره فضایی امن و صمیمی را برای مراجعان خود فراهم می‌کنند تا مراجعان با آسودگی خاطر به بیان مسائل و مشکلات خود بپردازند. اگر میخواهید از خدمات تخصصی مشاوره ایشان استفاده کنید، میتوانید از سایت روان رشد استفاده کنید و نوبت خود را رزرو کنید. در این سایت به راحتی میتوانید روانشناسان برتر در زمینه های کاری مختلف را مشاهده کرده و در صورت تمایل از خدمات آن ها استفاده کنید. با اکرم نقوی، متخصص مشاوره خانواده و طرحواره درمانی آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل اکرم نقوی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با اکرم نقوی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
روانشناس بالینی

رزرو کنید

دکتر فاطمه کریمی اصفهانی

دکتر فاطمه کریمی اصفهانی

دکتر فاطمه کریمی اصفهانی، متخصص روانشناسی و مدرس دانشگاه، با سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات روانشناسی به مراجعان، بهترین خدمات را ارائه به ایشان ارائه میدهد. ایشان با بهره‌گیری از دانش و تجربه خود، در زمینه‌های مختلف روانشناسی، به مراجعان خود خدمات تخصصی ارائه می‌دهند. روانشناس واقعیت درمانگر متخصص در حوزه مشکلات بزرگسال مشاوره ازدواج، زوج درمانی و پیش از ازدواج لایف کوچ و متخصص توسعه فردی مدرس و اسیستنت رسمی آموزش دانشگاه علامه طباطبایی شماره پروانه سازمان نظام روانشناسی 5223 تمامی این موارد تنها برخی از رزومه درخشان دکتر فاطمه کریمی اصفهانی است. اگر به دنبال یک مشاور دلسوز، متخصص و قابل اعتماد هستید، دکتر فاطمه کریمی اصفهانی می‌توانند انتخابی مناسب برای شما باشند. ایشان با تخصص و تجارب خود، به شما در حل مسائل و مشکلاتتان یاری خواهند رساند. برای رزرو نوبت و استفاده از خدمات مشاوره با کیفیت، به سایت روان رشد مراجعه کنید و از راهنمایی های این مشاور متخصص برای رشد موثر استفاده کنید. با دکتر فاطمه کریمی اصفهانی، متخصص واقعیت درمانگری و مشاوره بزرگسال آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل دکتر فاطمه کریمی اصفهانی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با دکتر فاطمه کریمی اصفهانی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
دکتری روانشناسی

رزرو کنید

زهرا کرمی

زهرا کرمی

زهرا کرمی کارشناس ارشد مشاوره خانواده و اعتیاد است. با سابقه بیش از ۲۵ سال سابقه موفق متخصص درمان اعتیاد (مواد مخدر، محرک، قرص، گل و ...) متخصص مشاوره خانواده و مشکلات فردی برگزار کننده دوره های ماتریکس(کمک به درمان شیشه) برگزار کننده دوره های خانواده درمانی (مختص خانواده های درگیر اعتیاد) مولف بیش از ۱۰ عنوان کتاب و مقالات متعدد در باره اعتیاد و نقش خانواده در درمان خانم زهرا کرمی، با سابقه‌ای درخشان در زمینه مشاوره، همواره یاریگر مراجعان خود در مسیر حل چالش‌ها و دغدغه‌های زندگیشان بوده‌اند. ایشان با اتکا به دانش تخصصی و تجربه عمیق خود، در زمینه‌های مختلف به مراجعان خود خدمات ارائه می‌دهند. ایشان برگزار کننده دوره های مختلف خانواده درمان هستند و با تحصیلات خود و با سابقه بیش از ۲۵ سال کار موفق، میتوانند در زمینه مشاوره به شما راهنمایی های بسیار مفیدی دهند. برای استفاده از خدمات مشاوره خانواده حرفه ای و تخصصی زهرا کرمی و بهره مندی و استفاده از دانش و تجربه بالا این مشاور حرفه ای، میتوانید به سایت روان رشد مراجعه کنید و نوبت خود را رزرو کنید. با زهرا کرمی، متخصص درمان اعتیاد و مشاوره خانواده آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل زهرا کرمی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با زهرا کرمی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
کارشناس ارشد مشاوره خانواده

رزرو کنید

نظرات و دیدگاه ها