روانشناسی نوجوان

  • دسته بندی: مشاوره کودک و نوجوان

مشاوره نوجوان چیست؟

نوجوانی دوره‌ای از زندگی است که بین سنین ۱۰ تا ۱۹ سالگی را شامل می‌شود. این دوره با تغییرات جسمی، شناختی، عاطفی و اجتماعی زیادی همراه است. این تغییرات می‌توانند برای نوجوانان چالش‌برانگیز باشند و باعث بروز مشکلاتی مانند افت تحصیلی، پرخاشگری، افسردگی، اضطراب و سوء مصرف مواد شوند. در این دوره، نوجوانان با چالش‌ها و دغدغه‌های مختلفی مواجه می شوند که می تواند بر سلامت روان و رشد آن ها تأثیر بگذارد. در این روزها مشاوره نوجوان می تواند به نوجوانان کمک کند تا این چالش ها را به سلامت پشت سر بگذارند و به رشد و بلوغ سالم دست یابند.

اگر یک نوجوان هستید، نگران نباشید. چرا که از روزهای سخت و تاریک بیرون خواهید آمد و دوباره لحظات خوبی را تجربه می‌کنید. اما اگر یک فرزند نوجوان دارید، با فرزند خود در این روزها همدلی کنید و سعی کنید تا او را درک کنید. اگر به یک درک متقابل از یکدیگر برسید، می‌توانید این روزها را با راحتی بیشتری پشت سر بگذارید. همچنین مشاوره به نوجوان نیز می‌تواند نقش مهمی در سلامت روان و رشد نوجوانان ایفا کند. اگر نوجوان شما با مشکلاتی در زمینه‌های عاطفی، رفتاری، تحصیلی یا خانوادگی مواجه است، مشاوره نوجوان می‌تواند به او کمک کند تا تغییرات جسمی و شناختی و چالش‌های عاطفی را مدیریت کنند و روابط بین فردی خود را به صورت موثر مدیریت کنند و به رشد شخصی دست یابند. اما باید دقت کنید که حتما از خدمات یک کلینیک روانشناسی نوجوانان حرفه ای مانند روان رشد استفاده کنید.

چرا دریافت مشاوره نوجوان اهمیت دارد؟

نوجوانی یکی از حساس ترین و مهم‌ترین دوره‌های زندگی انسان است. در این دوره، تغییرات جسمی، روانی و اجتماعی زیادی در فرد رخ می‌دهد. نوجوانان در این دوران به دنبال استقلال و هویت‌یابی هستند و با چالش‌های مختلفی از جمله تغییرات هورمونی، روابط با همسالان، مدرسه، والدین و جامعه روبرو می‌شوند. دریافت مشاوره برای نوجوانان می‌تواند به نوجوانان در عبور از این چالش‌ها و شکل‌گیری یک شخصیت سالم و موفق کمک کند. مشاور روانشناس نوجوان می‌تواند کمک کند تا خودتان و توانایی‌های خودتان را بشناسید، اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و روابط خود را با خانواده و دوستان خودتان بهبود ببخشید و از اختلالات روانی پیشگیری کنید.

همچنین مشاوره دادن به نوجوان می تواند به والدین نیز کمک کند تا با چالش های تربیت نوجوان کنار بیایند و رابطه‌ای سالم و مؤثر با فرزند خود برقرار کنند. مشاوره برای نوجوان می‌تواند به والدین کمک کند تا نیازهای فرزند خود را درک کنند و رفتارهای چالش برانگیز نوجوان خود را مدیریت کنند و به صورت موثر با فرزند خود ارتباط برقرار کنند.

جلسه مشاوره نوجوانان

چه زمانی باید به مشاوره نوجوان مراجعه کرد؟

مشکلات نوجوانی در برخی مواقع عادی هستند. اما در برخی موارد، این چالش ها می‌توانند به مشکلات جدی‌تری تبدیل شوند که نیاز به کمک تخصصی دارند. در این شرایط، مشاوره نوجوان می‌تواند نقش مهمی در کمک به نوجوان برای غلبه بر مشکلات و چالش‌های خود داشته باشد. در ادامه به برخی از علائمی که نشان می‌دهد نوجوان به مشاوره نیاز دارد، اشاره می‌کنیم:

  • احساس ناامیدی، غم و افسردگی مداوم
  • عصبانیت و پرخاشگری بیش از حد
  • اضطراب و نگرانی بیش از حد
  • تغییرات شدید در رفتار و عملکرد تحصیلی
  • مشکلات در روابط با خانواده و دوستان
  • اعتیاد به مواد مخدر و الکل
  • فکر به خودکشی

همان طور که دیدید، برخی از مشکلاتی که در دوران نوجوانی برای افراد به وجود می آید، در حقیقت به دلیل مشکلاتی است که در خانواده وجود دارد. دوران نوجوانی دوره‌ای حساس و پرچالش است که می‌تواند برای نوجوان با مشکلات زیادی همراه باشد. برای همین در ابتدا باید از سلامت خانواده اطمینان پیدا کنید. برای اینکه روابط خود را در خانواده بهبود دهید و سلامت افراد آن را افزایش دهید، باید اول از هر چیز به یک مرکز مشاوره خانواده مراجعه کنید و مشکلات خانوادگی را برطرف کنید.

در مرحله بعد مشاوره برای نوجوانان میتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. مشاوره نوجوان می تواند نقش مهمی در کمک به نوجوان برای غلبه بر مشکلات و چالش‌های خود داشته باشد. اگر احساس می‌کنید نوجوان شما به مشاوره نیاز دارد، دریغ نکنید و هر چه سریع‌تر برای دریافت مشاوره اقدام کنید. نوجوانانی که به مشاوره مراجعه می‌کنند، اغلب احساس می‌کنند که درک نمی‌شوند. آنها ممکن است احساس کنند که والدین، معلمان یا دوستان آنها را قضاوت می‌کنند و از درک مشکلات و احساسات آن‌ها عاجز هستند. مشاوران نوجوان باید بتوانند با نوجوانان ارتباط برقرار کنند و آنها را درک کنند. آنها باید بتوانند به نوجوانان کمک کنند تا احساس کنند که دیده شده‌اند و شنیده شده‌اند. شما نیز به عنوان پدر و مادر یک نوجوان، از قضاوت او خودداری کنید و به حرف‌های او گوش کنید.

ویژگی های بهترین کلینیک روانشناسی نوجوانان

میخواهید از خدمات مشاوره نوجوانان استفاده کنید؟ در این صورت برای اینکه بهترین نتیجه را دریافت کنید و از خدمات تخصصی و حرفه ای استفاده کنید، باید به یک مرکز مشاوره نوجوان و یا مشاور نوجوان در تهران معتبر و تخصصی مراجعه کنید. اما چگونه چنین مرکزی را انتخاب کنید؟ در ادامه این موارد را بررسی میکنیم.

1. متخصصان مجرب و کارآزموده

مهم‌ترین ویژگی یک مرکز مشاوره نوجوانان خوب، وجود متخصصان مجرب و کارآزموده در زمینه مشاوره روانشناسی نوجوانان است. این متخصصان باید دانش و مهارت کافی در زمینه‌های مختلف روانشناسی نوجوان داشته باشند تا بتوانند در زمینه های متنوعی نوجوانان را راهنمایی کنند.

2. رویکردهای درمانی اثربخش

بهترین مشاوره نوجوان در تهران از رویکردهای درمانی اثربخش و مبتنی بر شواهد برای کمک به نوجوانان استفاده می‌کند. این رویکردها باید متناسب با نیازها و مشکلات هر نوجوان به طور جداگانه انتخاب شوند. سعی کنید به مکانی مراجعه کنید که رویکردهای متنوعی داشته باشد.

3. تعهد به رازداری

یکی از مهم‌ترین اصول اخلاقی در روانشناسی، تعهد به رازداری است. یک دکتر مشاوره نوجوانان معتبر و خوب باید به رازداری اطلاعات مراجعان خود احترام بگذارد. بنا بر این قبل از انتخاب کلینیک، سیاست های رازداری آن را به دقت مطالعه کنید. سیاست های یک روانشناس نوجوان خوب در شرق تهران، باید به طور واضح توضیح دهند که چه اطلاعاتی از شما جمع آوری می شود، چگونه از این اطلاعات استفاده می شود و با چه کسانی به اشتراک گذاشته می شود.

4. هزینه

یکی دیگر از موارد بسیار مهمی که در انتخاب یک کلینیک روانشناسی نوجوانان توسط بسیاری از افراد تاثیر گذار است، هزینه خدمات کلینیک است. هزینه‌های خدمات روانشناسی نباید مانعی برای دریافت این خدمات باشد. با کمی جستجو، می‌توانید خدمات روانشناسی با کیفیتی را با هزینه‌های مناسب پیدا کنید. اما به یاد داشته باشید که به کیفیت خدمات ارائه شده توسط کلینیک نیز دقت کافی داشته باشید.

با در نظر گرفتن این نکات، می توانید بهترین کلینیک مشاوره نوجوانان تهران را برای فرزند خود انتخاب کنید و به او کمک کنید تا مشکلات خود را حل کند. با بررسی این موارد و سپس انتخاب یک روانشناس نوجوان خوب در شرق تهران، میتوانید هر چه بیشتر مطمئن باشید که نتیجه خوبی دریافت می کنید و از خدمات معتبر استفاده میکنید. ما نیز در کلینیک روانشناسی نوجوانان روان رشد در تلاشیم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم و از متخصصان حرفه ای برای راهنمایی و کمک به شما استفاده کنیم. برای دریافت خدمات حرفه ای، همین حالا با ما تماس بگیرید و از خدمات حرفه ای استفاده کنید.

اشتراک گذاری در :

شریفه سلطانی

شریفه سلطانی

کارشناس ارشد روانشناسی و مشاوره مشاور کودک و روان درمانگر کودک بازی درمانگر کودک با رویکرد CBT و PMT عضو سازمان نظام روانشناسی ایران با شماره عضویت 37829 عضو بنیاد ملی نخبگان با شماره شناسه 17079822 خانم شریفه سلطانی درمانگر اختلالات یادگیری، اختلال بیش فعالی و نقص توجه، اختلال نافرمانی، اختلال وسواس، اختلال اضطرابی، کاهش خشم و افزایش اعتماد به نفس است این تنها بخشی از رزومه درخشان خانم سلطانی است. شریفه سلطانی، کارشناس ارشد روانشناسی و مشاوره، با سابقه بالای مشاوره در زمینه های مختلف، از جمله خانواده، کودک، نوجوان، و بزرگسال، یکی از مشاوران برجسته و باتجربه در ایران است. ایشان عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران و عضو بنیاد ملی نخبگان هستند. اگر به دنبال یک مشاوره حرفه ای و با کیفیت در زمینه های مختلف هستید، می توانید از خدمات مشاوره ایشان استفاده کنید. ایشان با تجربه و مهارت بالای خود، می توانند به شما کمک کنند تا مشکلات خود را حل کنید و در زندگی شخصی و کاری خود رشد کنید. در صورتی که میخواهید از خدمات مشاوره حرفه ای و با کیفیت خانم شریفه سلطانی استفاده کنید و از کمک های او بهره مند شوید، میتوانید از طریق سایت روان رشد اقدام کنید و نوبت خود را رزرو کنید. در این سایت امکان رزرو نوبت از مشاوران برتر برای شما امکان پذیر است. با دکتر شریفه سلطانی، متخصص مشاوره کودک و نوجوان آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل دکتر شریفه سلطانی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با دکتر شریفه سلطانی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
کارشناس ارشد روانشناسی و مشاوره

رزرو کنید

دکتر الهام آهنگران

دکتر الهام آهنگران

دکتر الهام آهنگران که دکترای روانشناسی دارد، دارای چندین سال سابقه تخصصی در حوزه ارزیابی و تشخیص و درمان اختلالات خلقی و هیجانی کودک و نوجوان است؛ همچنین برگزارکننده کارگاه های مهارتهای زندگی ویژه کودکان و نوجوان و آموزش سبک های فرزندپروری به والدین و نیز مؤلف و پژوهشگر حوزه کودک و نوجوان است. پروانه اشتغال تخصصی از سازمان نظام روانشناسی با کد عضویت ۷۴۱۷ مدرس کارگاه سبک های فرزندپروری برگزار کننده کارگاه مهارتهای زندگی ویژه کودکان و نوجوانان تحقیقات: کتاب: آموزش فلسفه به کودکان براساس قضاوتهای اخلاقی و خودکارآمدی اجتماعی ناشر: پادینا کتاب: نقاشی(هنر) درمانی و قصه درمانی ناشر: پادینا مقاله: تاثیر بازی درمانی با رویکرد شناختی رفتاری بر سخت رویی پسران مقطع دبستان ناشر: پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش های مدرن در روانشناسی ،مشاوره و علوم تربیتی خانم دکتر الهام آهنگران، روانشناسی برجسته و نام آشنا، با سالها تجربه در زمینه ی روانشناسی بالینی، به عنوان مشاور و درمانگر، خدمات ارزشمندی را به مراجعان خود ارائه می دهد. تعهد ایشان به ارتقای سلامت روان و یاری رساندن به افراد در چالش های زندگی، ایشان را به چهره ای محبوب و قابل اعتماد در این حوزه تبدیل کرده است. علاوه بر تخصص و تجربه، دکتر الهام آهنگران به دلیل برخورد صمیمی و دلسوزانه، و همچنین تعهد به حفظ حریم خصوصی مراجعان، مورد اعتماد و احترام بسیاری از افراد قرار گرفته‌اند. ایشان با ایجاد فضایی امن و حمایتی، به مراجعان خود کمک می‌کنند تا در مسیر بهبودی و ارتقای سلامت روان گام بردارند. برای رزرو نوبت و بهره مندی از خدمات مشاوره حرفه ای ایشان، همین الان به سایت روان رشد مراجعه کنید. با دکتر الهام آهنگران، متخصص و برگزار کننده کارگاه های فرزند پروری آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل دکتر الهام آهنگران با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با دکتر الهام آهنگران را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
دکتری روانشناسی

رزرو کنید

دکتر فردین فرمانی

دکتر فردین فرمانی

بخشی از رزومه کاری و تحصیلی آقای دکتر فردین فرمانی: دکتری تخصصی روانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی عضو بنیاد ملی نخبگان متخصص نوروتراپی متخصص ارزیابی و تشخیص مشکلات روانشناختی کودک و نوجوان رواندرمانگر حوزه پویشی ISTDP پژوهشگر حوزه روانشناسی و نوروساینس دکتر فردین فرمانی، دکتری تخصصی روانشناسی در دانشگاه شهید بهشتی، با سابقه درخشان در زمینه مشاوره و روان‌درمانی، نوروتراپی و مداخلات روان‌شناختی، به عنوان یک متخصص برجسته در این حوزه شناخته می‌شود. ایشان با تعهد و دلسوزی، به مراجعان خود در زمینه‌های مختلفی خدمات تخصصی ارائه می‌دهد. ایشان در کنار تخصص در روانشناسی، در زمینه نوروتراپی نیز تبحر دارد و با استفاده از روش‌های نوین، به مراجعان خود در بهبود و ارتقای سلامت روان کمک می‌کند. تمامی این موارد درخشان، تنها برخی از رزومه تحصیلی و کاری حرفه ای و تخصصی دکتر فردین فرمانی هستند. برای دریافت و رزرو نوبت از ایشان و استفاده از خدمات با کیفیت، میتوانید از طریق سایت روان رشد اقدام کنید. با دکتر فردین فرمانی، متخصص نوروتراپی آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل دکتر فردین فرمانی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با دکتر فردین فرمانی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
دکتری تخصصی روانشناسی

رزرو کنید

شبنم غلامی

شبنم غلامی

مشاور کودک و نوجوان نوروتراپیست هنر درمانگر دانشجوی دکتری روانشناسی سلامت، دانشگاه تهران خانم شبنم غلامی، با سابقه‌ای درخشان در زمینه مشاوره و ارائه خدمات تخصصی به افراد در زمینه‌های مختلف، به عنوان یک مشاور قابل اعتماد و دلسوز در کنار شماست تا در مسیر رسیدن به اهدافتان یاری‌گر شما باشد. ایشان دانشجوی دکتری روانشناسی سلامت دانشگاه تهران است و به عنوان یک هنر درمانگر و نوروتراپیست، به عنوان یک مشاور برای کودکان و نوجوانان فعالیت میکند. با استفاده از دانش و تجربه بالا و تخصصی شبنم غلامی در زمینه کاری خود، میتوانید از خدمات مشاوره بسیار با کیفیت و خوب بهره مند شوید و از آن برای رشد و توسعه فردی خود استفاده کنید. برای استفاده از خدمات مشاوره تخصصی خانم شبنم غلامی و دریافت نوبت، همین الان به سایت روان رشد مراجعه کنید و نوبت خود را رزرو کنید. با شبنم غلامی، متخصص هنر درمانی و مشاوره کودک آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل شبنم غلامی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با شبنم غلامی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
دانشجوی دکتری روانشناسی سلامت

رزرو کنید

فائزه صنقری

فائزه صنقری

کارشناسی ارشد روانشناسی روان درمانگر کودک و نوجوان بازی درمانگر نوروتراپیست آموزش مهارت‌های فرزند پروری فائزه صنقری، روانشناس و مشاور با سابقه بالا فعالیت در زمینه روانشناسی و مشاوره، در حال حاضر در شهر تهران مشغول به کار است. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه تهران هستند و دوره‌های تخصصی مختلفی را در زمینه‌های مختلف روانشناسی و مشاوره، از جمله روانشناسی کودک و نوجوان، روانشناسی خانواده، روانشناسی زوجین، و روانشناسی صنعتی و سازمانی، گذرانده‌اند و به عنوان یک بازی درمانگر و نوروتراپیست، متخصص هستند. خانم فائزه صنقری، با سابقه‌ای درخشان در زمینه مشاوره، به عنوان یک متخصص قابل اعتماد و کارآمد شناخته می‌شود. ایشان با تعهد و پشتکار مثال‌زدنی، همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات مشاوره‌ای تخصصی، به مراجعین خود در مسیر دستیابی به اهدافشان یاری رساند. فائزه صنقری، روان درمانگر کودک و نوجوان با تجربه و تخصص بالایی که دارد، آماده ارائه خدمات مشاوره ای و درمانی به کودکان و نوجوانان شماست. در این مسیر روان رشد نیز در کنار شما است و برای دریافت نوبت و مشاوره، میتوانید از سایت روان رشد استفاده کنید. با فائزه صنقری، بازی درمانگر و نوروتراپیست آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل فائزه صنقری با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با فائزه صنقری را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
روانشناس

رزرو کنید

مونا فرخ زاد

مونا فرخ زاد

مونا فرخ زاد درمانگر و بازی درمانگر کودک با تجربه چندساله در حوزه رشد و توسعه کودکان است تخصص در تشخیص و درمان مشکلات روانی و اجتماعی کودکان. توانایی برقراری ارتباط مؤثر با کودکان و خانواده ها برای ارائه راهکارهای مناسب برای بهبود کیفیت زندگی. تسلط بر روشهای بازی درمانی، مهارتهای ارتباطی. مونا فرخ زاد بازی درمانگر کودک با تجربه چندساله در حوزه رشد و توسعه کودکان است. او در زمینه تشخیص و درمان مشکلات روانی و اجتماعی کودکان تخصص دارد و توانایی برقراری ارتباط مؤثر با کودکان و خانواده ها برای ارائه راهکارهای مناسب برای بهبود کیفیت زندگی را دارد. بازی درمانی یک روش موثر برای کمک به کودکان در حل مشکلات روانی و اجتماعی آنها است. بازی درمانی به کودکان کمک می کند تا احساسات خود را بیان کنند، مهارت های اجتماعی خود را بهبود بخشند و با چالش های زندگی کنار بیایند. مونا فرخ زاد، درمانگر با تجربه کودک، با استفاده از بازی درمانی، به کودکان کمک می‌کند تا مشکلات روانی و اجتماعی خود را حل کنند و به رشد و توسعه سالم خود ادامه دهند. برای رزرو نوبت از این مشاور، تنها کافیست به سایت روان رشد مراجعه کنید. با مونا فرخ زاد، متخصص درمانگری کودک آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل مونا فرخ زاد با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با مونا فرخ زاد را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
روانشناس بالینی

رزرو کنید

الهام سوری

الهام سوری

الهام سوری دارای کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان از دانشگاه شهید بهشتی است. در ادامه بخشی از رزومه درخشان و حرفه ای این مشاور را بررسی میکنیم. روان درمانگر حوزه شناختی رفتاری اختلالات روانشناختی کودک و نوجوان شماره پروانه نظام روانشناسی: ۲۰۳۵۱۷۲ خانم الهام سوری، مشاور و روانشناس با سابقه‌ای درخشان، با ارائه خدمات تخصصی در زمینه‌های مختلف، یاریگر شما در حل چالش‌ها و ارتقای کیفیت زندگی‌تان خواهد بود. ایشان با بهره‌مندی از دانش و تجربه عمیق در حوزه روانشناسی، به شما در زمینه‌های خدمات مختلف روانشناسی کمک میکند. این موارد تنها برخی از رزومه قوی و درخشان الهام سوری است که در زمینه کاری خود بسیار با تجربه است و با کیفیت بسیار بالایی کار میکند. برای رزرو نوبت، به سایت روان رشد مراجعه کنید و از خدمات آن بهره مند شوید. با دکتر الهام سوری، متخصص روان درمانی آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل الهام سوری با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با الهام سوری را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

رزرو کنید

نظرات و دیدگاه ها