مشاوران روان رشد

بیتا علی حسینی

  • تخصص : کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی

  • مدارک تحصیلی : کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی

بخشی از رزومه تحصیلی و کاری بیتا علی حسینی:

  • کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی
  • کارشناس ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات حسی-حرکتی و اختلالات یادگیری
  • کارشناس درمان اختلالات توجه و تمرکز
  • کارشناس درمان اختلالات بیش فعالی، نقص توجه و اوتیسم

بیتا علی حسینی، روانشناس و مشاور باتجربه، با استفاده از دانش و مهارت خود به افراد در سطوح مختلف کمک می‌کند تا مشکلات خود را حل کنند و زندگی بهتری داشته باشند. خانم حسینی با استفاده از روش‌های درمانی مختلف به درمان اختلالات افراد مانند بیش فعالی، اختلالات یادگیری و توجه و اوتیسم میپردازد و به افراد کمک می‌کند تا مشکلات خود را حل کنند و به اهداف خود برسند.

بیتا علی حسینی، روانشناس تربیتی با تجربه بالا، به کودکان و نوجوانان کمک می‌کند تا با چالش‌های رشدی و یادگیری خود کنار بیایند و به طور موثر رشد کنند. برای استفاده از خدمات این مشاور، تنها کافیست به سایت روان رشد مراجعه کنید و نوبت خود را رزرو کنید.

با بیتا علی حسینی، کارشناس درمان انواع اختلالات روانی آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل بیتا علی حسینی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با بیتا علی حسینی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.

رزرو نوبت از بیتا علی حسینی

نظرات و دیدگاه هااکبری

۱۴۰۲/۰۳/۲۶

سلام من فرزندم پیش خانم دکتر درمان شده  الان توی این سایت پیداشون کردم واقعا خوشحالم به شمام تبریک میگم از خانم دکتر حسینی بهتر ندیدم حتما میام کلینیکتون