خدمات روان رشد

مشاوره اعتیاد

  • دسته بندی: مشاوره فردی

مشاوره اعتیاد چیست؟

امروزه افرادی که در دنیا به دام اعتیاد گرفتار شده اند، کم نیستند. در این زمان ها، خود فرد و افراد خانواده آن تلاش میکنند تا به او کمک کنند و او را از این دام نجات دهند. اگر شما نیز درمانده شده اید و نمی دانید بهترین راه برای درمان اعتیاد چیست، نگران نباشید. کافی است جرعت دریافت کمک را داشته باشید و به یک مرکز مشاوره اعتیاد مراجعه کنید و راهنمایی بگیرید. مشاوره اعتیاد فرآیندی تخصصی و محرمانه است که به افراد درگیر با اعتیاد به مواد مخدر، الکل و سایر مواد اعتیادآور کمک می‌کند تا با چالش‌های اعتیاد روبرو و مسیر بهبودی را آغاز کنند. در این فرآیند، مشاوران متخصص با تکیه بر دانش و تجربه خود و استفاده از روش های موثر برای درمان، به مراجعان در زمینه‌های مختلفی کمک میکنند.

مشاوره ترک اعتیاد برای چه کسانی مناسب است؟

هر نوع اعتیادی می‌تواند پیامدهای منفی و مخربی برای فرد، خانواده و جامعه داشته باشد. پس اگر در هر کدام از فعالیت ها احساس کردید که دارید افراطی عمل میکنید، خوب است که از خدمات این مشاوره بهره مند شوید. اما این خدمات بیشتر برای چه کسانی مناسب است؟ همه افراد درگیر با اعتیاد میتوانند از این خدمات استفاده کنند. به یاد داشته باشید که شما تنها نیستید. بسیاری افراد در سراسر جهان از اعتیاد رنج میبرند. این غولی است که با راهنمایی یک فرد حرفه ای و تخصصی میتوانید شکست دهید و دوباره رشد کنید.

اگر به چیزی اعتیاد دارید، این میتواند از شبکه های اجتماعی تا مواد مخدر متغیر باشد، یا احساس میکنید که در شرف افتادن به دام اعتیاد هستید، خوب است به سرعت به یک مرکز مشاوره اعتیاد مراجعه کنید و از خدمات آنها بهره مند شوید. علاوه بر خود اعتیاد که ممکن است به سلامت جسمی و روانی فرد آسیب برساند، فشاری که بر زندگی افراد تحمیل میکند و مشاهده اینکه در یک گرداب هستید، و همچنین سختی خارج شدن از آن، همه و همه باعث میشوند که فرد از طریق روحی و روانی نیز آسیب ببیند و ضعیف شود. پس در مرحله اول، حتی قبل از اینکه مشاوره دریافت کنید، باید قوی باشید. فراموش نکنید که در هر مرحله ای هستید، شما لیاقت یک زندگی سالم و شاد را دارید. شما لیاقت یک زندگی سالم و شاد را دارید. با ترک اعتیاد، می‌توانید به سلامتی جسمی و روانی خود بازگردید و روابطتان را با خانواده و دوستان بهبود ببخشید.

خبر خوب این است که دیگر نیاز نیست خودتان روش های مختلف را امتحان کنید، کافیست از یک مشاور ترک اعتیاد خوب مشاوره بگیرید و از رویکردها و راهکارهای درمانی اثر بخش استفاده کنید تا نتیجه را با سرعت بیشتری مشاهده کنید. ما در کلینیک روان رشد در کنار شما هستیم و در این مسیر همراه شما خواهیم بود. با امکان دریافت مشاوره از بهترین مشاور اعتیاد در تهران شما میتوانید از خدمات بسیار تخصصی و حرفه ای استفاده کرده و رویکردهای جدیدی را امتحان کنید.

اشتراک گذاری در :

دکتر فرزاد آصفی فر

دکتر فرزاد آصفی فر

متخصص روانشناسی تحلیلگر شخصیت پذیرفته شده استعدادهای درخشان دکتری تخصصی عضو سازمان روانشناسی آمریکا دارای مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران هجده سال سابقه در زمینه مشاوره و روانشناسی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دارای مقالات برتر در مجلات بین الملل دکتر فرزاد آصفی فر، دکتری تخصصی روانشناسی با سابقه ای درخشان در زمینه مشاوره و روان درمانی، در حال حاضر به عنوان مشاور در کلینیک مشاوره و خدمات روانشناختی روان رشد فعالیت می کنند. ایشان با بهره مندی از دانش و تجربه ی خود در زمینه ی روانشناسی، به مراجعان در زمینه های مختلف خدمات ارائه می دهند. ایشان علاوه بر عضویت در سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران و انجمن روانشناسی آمریکا، تحلیلگر شخصیت پذیرفته شده از سوی سازمان استعدادهای درخشان نیز هستند. ایشان همچنین دارای مقالات برتر در مجلات بین المللی در زمینه ی روانشناسی می باشند. با تجربه بالا و تحصیلات عالی در زمینه کاری خود، اگر به دنبال یک متخصص روانشناس با تجربه و مجرب هستید، دکتر فرزاد آصفی فر می تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد. با دریافت مشاوره و استفاده از راهنمایی های تخصصی و مشاوره های ارزشمند دکتر فرزاد آصفی فر میتوانید به صورت اثربخش رشد کنید و با کمک های ایشان در زندگی بهتر عمل کنید. برای دریافت نوبت از ایشان همین الان به سایت روان رشد مراجعه کنید و از خدمات تخصصی ایشان بهره مند شوید. با دکتر فرزاد آصفی فر، متخصص روانشناسی آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل دکتر فرزاد آصفی فر با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با دکتر فرزاد آصفی فر را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
متخصص روانشناسی - تحلیل گر شخصیت

رزرو کنید

زهرا کرمی

زهرا کرمی

زهرا کرمی کارشناس ارشد مشاوره خانواده و اعتیاد است. با سابقه بیش از ۲۵ سال سابقه موفق متخصص درمان اعتیاد (مواد مخدر، محرک، قرص، گل و ...) متخصص مشاوره خانواده و مشکلات فردی برگزار کننده دوره های ماتریکس(کمک به درمان شیشه) برگزار کننده دوره های خانواده درمانی (مختص خانواده های درگیر اعتیاد) مولف بیش از ۱۰ عنوان کتاب و مقالات متعدد در باره اعتیاد و نقش خانواده در درمان خانم زهرا کرمی، با سابقه‌ای درخشان در زمینه مشاوره، همواره یاریگر مراجعان خود در مسیر حل چالش‌ها و دغدغه‌های زندگیشان بوده‌اند. ایشان با اتکا به دانش تخصصی و تجربه عمیق خود، در زمینه‌های مختلف به مراجعان خود خدمات ارائه می‌دهند. ایشان برگزار کننده دوره های مختلف خانواده درمان هستند و با تحصیلات خود و با سابقه بیش از ۲۵ سال کار موفق، میتوانند در زمینه مشاوره به شما راهنمایی های بسیار مفیدی دهند. برای استفاده از خدمات مشاوره خانواده حرفه ای و تخصصی زهرا کرمی و بهره مندی و استفاده از دانش و تجربه بالا این مشاور حرفه ای، میتوانید به سایت روان رشد مراجعه کنید و نوبت خود را رزرو کنید. با زهرا کرمی، متخصص درمان اعتیاد و مشاوره خانواده آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل زهرا کرمی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با زهرا کرمی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
کارشناس ارشد مشاوره خانواده

رزرو کنید

نظرات و دیدگاه ها