خدمات روان رشد

بیش فعالی و نقص توجه - مشاوره درمان اختلال ADHD

 • دسته بندی: مشاوره کودک و نوجوان

بیش فعالی چیست؟

بیش فعالی و نقص توجه و تمرکز یکی از اختلالات پایدار و آزاردهنده برای کودک، نوجوان، بزرگسال و حتی برای اطرافیان، والدین، معلمان و همسران می باشد. دلیل علمی بروز این اختلال این است که یک ماده هورمونی به نام آدرنالین یا دوپامین، به میزان کمتر از حد افراد نرمال در قسمت جلویی مغز (فرانتال) وجود دارد که مهمترین علل این ناهماهنگی در هورمون آدرنالین عمدتا عبارت اند از: وراثت - اختلال مغزی و عصبی و روانشناختی - مصرف موادی مانند کوکائین.

بیش فعالی و نقص توجه علائم مختلفی دارد که در هر فرد ممکن است میزانی از این نشانه ها بروز نمایند. زمانیکه این نشانه ها منجر به آسیب رساندن رابطه اجتماعی فرد و یا نقص در عملکرد شوند باید به فکر درمان جدی این اختلال بود. اختلال بیش فعالی از عدم به تکامل رسیدن سیستم عصبی در کودکی آغاز شده و گاهی آثار مخرب آن تا سن بزرگسالی نیز با فرد همراه است.

کودک دارای اختلال بیش فعالی و نقص توجه

انواع بیش فعالی

اختلال بیش فعالی به سه دسته تقسیم می شود و هر سه دسته با استفاده از روش های دارویی و بدون دارو کنترل و درمان می شوند.

دسته اول: بیش فعال بی توجه

فرد با هر اتفاق کوچکی توانایی خود را در انجام یک کار از دست میدهد و قادر به اتمام آن نیست. معمولا نمی توانند طبق برنامه ای از قبل تعیین شده کارهای خود را انجام دهند و قوانین از هر جنسی که باشد باعث آزار آنها خواهد شد.

دسته دوم: بیش فعال تکانشی

کودک در جای خود بسیار تکان خورده و قادر به صاف نشستن نیست. اغلب بسیار زیاد حرف می زنند. توانایی زیاد در صف ماندن ندارند. تحمل ندارند تا اتمام حرف دیگران منتظر بمانند. معمولا به دلیل شیطنت زیاد دچار زخم و جراحت و کبودی روی اندام خود هستند.

دسته سوم: بیش فعال ترکیبی 

تمامی علائم هر دو نوع بیش فعالی دسته اول و دسته دوم را باهم بروز می دهند.

نشانه هایی از کودک بیش فعالی

کودکان دارای بیش فعالی در شرایط ناگهانی واکنش هایی را از خود نشان خواهند داد که در واقع بدون فکر و خطرناک هستند. اختلال بیش فعالی غالبا در سنین کودکی با علائم و نشانه هایی قابل تشخیص بوده و درمان به موقع کمک شایانی به روند پیشرفت و بهبودی خواهد کرد. در صورت عدم درمان ADHD به موقع، آثار آن باقی مانده و به اشکال دیگری در بزرگسالی نمود می کند. توصیه می گردد در صورت مشاهده هر یک از علائم زیر جهت ارزیابی، تشخیص و درمان تخصصی بیش فعالی به کلینیک جامع سلامت روان رشد مراجعه گردد زیرا تشخیص و درمان به موقع آن بسیار مهم است:

 • صحبت کردن بدون اجازه و صحبت دیگران را قطع کردن مداوم
 • بروز رفتارهای غیر عادی تکرار شونده 
 • درگیری و دعوا با دیگران 
 • انرژی بسیار زیاد
 • تحرک خیلی زیاد و خارج از عرف 
 • مدام در تکاپو بودن (حتی سر کلاس درس) آرام و قرار نداشتن
 • شیطنت زیاد دربیش از یک محل ( هم خانه هم مدرسه هم منزل اقوام)
 • اشکال در یکجا نشستن (روی یک صندلی بیش از سی ثانیه) 
 • ضعف در گوش کردن به حرف دیگران و ایجاد سرو صدای زیاد
 • عدم وجود توجه و تمرکز (اشکال در انجام امور محوله ساده)
 • کاهش عملکرد ( افت تحصیلی مستمر)
 • اختلال در خواب 
 • لجبازی ( با دیگران نه فقط با یک شخص خاص)
 • بی قرار بودن و نداشتن آرامش درونی
 • پرخاشگری
 • انجام کارهای خطرناک و یک دفعه ای و به دور از انتظار (تکانشی )

درمورد علائم این اختلال، باید دقت کنید که بیش فعالی و پرخاشگری دو مسئله کاملا متفاوت به هم هستند. اما یکی از علائم و نشانه هایی که بیش فعالی میتواند داشته باشد، پرخاشگری کودک است. پس باید به این موضوع دقت کافی داشته باشید و اگر پرخاشگری کودک به خودش یا دیگران آسیب میرساند، آن زمانی است که باید به فکر دریافت مشاوره پرخاشگری کودکان باشید و از یک متخصص حرفه ای برای دریافت کمک، راهنمایی بگیرید. همچنین دقت کنید که علائم نقص توجه در بزرگسالان و کودکان با یکدیگر متفاوت است.

 روش های درمان بیش فعالی ( کودک و بزرگسال) 

روش های درمان اختلال بی فعالی گسترده بوده و بنا بر ارزیابی شدت و میزان و سن مراجعه کننده و تشخیص متخصصان معمولا یک یا چند روش همزمان برای درمان نقص توجه و تمرکز در کودکان پیشنهاد می گردد.

 1. درمان به کمک دارو ( ریتالین، ادرال و ...)
 2. درمان بدون دارو ( رفتار درمانی- نوروساینس)

درمان بیش فعالی با کمک دارو

داروهایی که روان پزشکان برای سریع ترین درمان بیش فعالی تجویز می کنند معمولا آرام بخش های بسیار قوی بوده و اعتیاد آور هستند، عوارض بسیاری داشته و تا آخر عمر می بایست مصرف گردیده و تنها برای کنترل بیمار اند. مصرف دارو برای بیش فعالی ( کنترل ) باید بطور منظم توسط متخصص کنترل و بررسی گردد در هر جلسه متخصص روانپزشک باید کودک و یا فرد بزرگسال را ببیند و با توجه به میزان تاثیر دارو و واکنش بدن فرد به آن دارو و عوارض جانبی آن، دارویی با دوز مناسب تجویز کند. همچنین داروهای adhd بزرگسالان نیز همین عوارض را دارند و باید حتما تحت نظارت یک پزشک متخصص و حرفه ای مصرف شوند.

چنانچه این کنترل به درستی صورت نگیرد، تاثیر آن کاهش می یابد و ممکن است مشکلاتی را بوجود آورد. والدینی که برای درمان بیش فعالی کودک خود روش دارویی را انتخاب نموده اند و یا تصمیم دارند که کنترل ADHD با دارو را شروع کنند با مراجعه به دپارتمان کودک و نوجوان و هدایت به روانپزشک متخصص بیش فعالی در کلینیک تخصصی روان رشد میتوانند تصمیم خود را اعلام داشته و روند درمانی را آغاز کنند. همچنین در صورت تغییر روش درمانی به روش های بدون دارو، با در میان گذاشتن موضوع می توانند برنامه هایی برای کم کردن و سپس توقف کامل مصرف دارو گرفته و سایر روش های درمان بیش فعالی و نقص توجه را تحت نظارت برترین متخصصین نوروفیدبک و لورتا شروع کنند.

درمان بیش فعالی بدون دارو 

شاید برای شما جالب باشد که بدانید درمان نقص توجه بدون دارو نیز امکان پذیر است. امروزه برای درمان بیش فعالی روش های درمانی بدون دارو و تکنیک های مدرن در سراسر دنیا بکار برده می شود.

الف - رفتار شناختی و گفتار درمانی

در حال حاضر بسیاری از متخصصان برای درمان بیش فعالی کودک و بیش فعالی بزرگسالان از روش های شناخت درمانی استفاده می نمایند. رفتار درمانی یکی از حوزه های درمانی است که بطور تخصصی توسط تیمی از متخصصان در کلینیک تخصصی روان رشد بدان پرداخته شده است. این روش می تواند علائم فرد مبتلا به اختلال بیش فعالی یا ADHD را کاهش داده و به او کمک کند تا احساس بهتری داشته باشد. این روش در بهبود ذهن و تمرکز و کاهش رفتار تکانشی بسیار خوب عمل کرده و همچنین به افراد دارای مشکلات بهداشت روان مانند افسردگی یا اضطراب کمک شایانی نموده است. وقتی این روش با داروهای ADHD همراه شود، معمولا بهترین نتیجه را دارد.

این روش بر شناسایی و تغییر افکار آنها برای تغییر رفتارشان متمرکز بوده است. در این روش شخصی به عنوان درمان گر در کنار درمانجو حاضر شده و با صحبت کردن در خصوص اختلال بیش فعالی و نقص توجه و تاثیری که بر زندگی شخص گذاشته سعی در تغییر نحوه ی تفکر درمانجو می نماید. همچنین پس از بررسی ویژگی های اختلال بیش فعالی ، روش هایی برای کم کردن تاثیرات این اختلال ارائه می دهد و برای درمان نقص توجه در بزرگسالان تلاش میکند.

ب - رفتار درمانی برای والدین

به عنوان بخشی از رفتار درمانی گروهی، والدین در یک کلاس به نام گروه درمانی بیش فعالی شرکت کرده تا آموزش های لازم جهت تغییر سبک زندگی که خود فرد مبتلا و یا به کودک در مدیریت علائم ADHD کمک میکند را بیاموزند. این کار می تواند به بهبود رفتار کودک و تقویت رابطه شما با او نیز کمک کند.

ج - روش های نوروساینس 

امروزه برای درمان اختلال بیش فعالی در بزرگسالان و کودکان در اروپا و آمریکا روش های دارویی منسوخ شده است و روش ها و تکتیک های جدید درمان ADHD شامل نوروفیدبک و لورتا فیدبک است. مزیت های استفاده از این روش برای درمان ADHD نسبت به سایر روش ها بسیار زیاد بوده و قابل شمارش نبوده و به جرات میتوان گفت بهترین روش درمان اختلال بیش فعالی می باشد. این روش علاوه بر اینکه عوارض جانبی نداشته و نیاز به مصرف دارو ندارد، طول درمان کوتاهی داشته و تاثیر دائمی دارد همچنین امکان درمان چندین اختلال بطور همزمان را مهیا می کند. یکی از بهترین و مجهز ترین کلینیک هایی که تحت نظارت برترین متخصصان حوزه علوم اعصابی فعالیت می نماید کلینیک روان رشد تهران می باشد. ما در روان رشد همواره در تلاشیم تا خدمات بهتر و با کیفیت تری به شما ارائه دهیم و سعی میکنیم تا به بهترین کلینیک روانشناسی تهران تبدیل شویم و برای درمان قطعی بیش فعالی شما تلاش کنیم.

سایر روش های ساده تر برای درمان بیش فعالی

 • مصرف تغذیه های اصولی و غیر محرک
 • یادگیری برقرار کردن ارتباط سالم و بی خطر با سایرین
 • خواب کافی، به موقع و منظم
 • فعالیت داشتن و انجام برنامه های ورزشی منظم
 • درمان بیش فعالی داخل خانه با ایجاد فضای مناسب داخل خانه.
 • انجام ورزش های مناسب که باعث کم شدن علائم بیش فعالی می شود (شنا)
 • گذراندن وقت در محیط خارج از خانه به مدت روزانه حداقل نیم ساعت

موسیقی درمانی، تکنولوژی کمکی (AT)، رژیم غذایی سالم، مکمل ها، مراقبت های کایروپراکتیک نیز از جمله سایر روش های موثر در درمان بیش فعالی می باشند. رعایت این چند فاکتور نیز می تواند در بهبود برقرار کردن ارتباط اجتماعی شما یا کودکتان بسیار موثر باشد و تا حد زیادی استرس و افسردگی را در شما کاهش دهد.

بهترین کلینیک درمان اختلال بیش فعالی یا نقص توجه و تمرکز

یکی از بهترین و مجهز ترین کلینیک های روانشناسی کودک که تحت نظارت برترین متخصصان حوزه علوم اعصابی و با همکاری تیمی از بهترین روانپزشکان و متخصصان حوزه تشخیص و درمان بیش فعالی فعالیت می نمایند، کلینیک روان رشد تهران می باشد. که با در اختیار داشتن جدیدترین و به روز ترین متد و دستگاه ها با استفاده از تکنولوژی روز دنیا اقدام به درمان اختلال بیش فعالی و نقص توجه و تمرکز می نماید.

در روان رشد شما میتوانید به شکل های مختلفی از خدمات مشاوره اختلال adhd بهره مند شوید. امکان دریافت مشاوره به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری در تهران برای همه افراد امکان پذیر است و این دسترسی روانشناس را برای همه افراد به امری راحت تر تبدیل میکند. با استفاده از سایت مشاوره روانشناسی آنلاین، همیشه در کنار خود یک روانشناس را دارید و به راحتی میتوانید از این خدمات بهره مند شوید. بیماری adhd درمان دارد و تنها نیاز است که از یک فرد حرفه ای مشاوره بگیرید تا به بهترین نتایج دست یابید.

تماس جهت دریافت نوبت مشاوره

سخن آخر 

یکی از مهمترین اختلالات دوران کودکی (اغلب 70% وراثتی ) بیش فعالی یا اختلال نقص توجه و تمرکز است. این اختلال گاهی باعث می شود کودک زندگی عادی نداشته باشد و با مشکلات بسیاری چه در کودکی و چه در سنین بالاتر مواجه شود. به همین دلیل نیز توصیه می گردد به محض تشخیص و تردید در وجود علائم بیش فعالی در هر سنی، به سرعت نسبت به درمان آن اقدام کنید. مصرف دارو موجب کنترل بیش فعالی می شود، نه درمان. و خوشبختانه راهها و روش های درمان اختلال بیش فعالی بدون دارو با تاثیر دائم با مراجعه به کلینیک تخصصی روان رشد امکان پذیر می باشد. پس در صورت تردید در ابتلا به اختلال بیش فعالی و نقص توجه چه در کودکتان و چه هر کدام از عزیزانتان، به یک کلینیک حرفه ای مانند روان رشد مراجعه کنید و از خدمات تخصصی بهره مند شوید.

اشتراک گذاری در :

دکتر سید نظام الدین رستمکلایی

دکتر سید نظام الدین رستمکلایی

دکتری تخصصی روانشناسی کودک از دانشگاه تهران دکتری پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران دانش آموخته علوم روان درمانی از دانشگاه زیگموند فروید اتریش مسئول کمیسیون تخصصی ارزیابی کودک کلینیک تخصصی آتیه از سال ۱۳۸۷ تا کنون دکتر سید نظام الدین رستمکلایی، روانشناس و روان درمانگر برجسته ایرانی، از پیشگامان روانشناسی کودکان و نوجوانان در ایران محسوب می شود. ایشان با بیش از ۴۰ سال سابقه فعالیت در این حوزه، خدمات ارزشمندی را به کودکان، نوجوانان و خانواده های آنها ارائه کرده اند. دکتر سید نظام الدین رستمکلایی، تحصیلات خود را در رشته روانشناسی در دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران به پایان رسانده و در دانشگاه زیگموند فروید اتریش نیز در زمینه علوم روان درمانی آموزش دیده است. ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و مدیر کمیسیون تخصصی ارزیابی کودک کلینیک آتیه هستند. دکتر نظام الدین رستمکلایی، با بهره گیری از دانش و تجربه تخصصی خود در زمینه روانشناسی و روان درمانی، به کودکان و خانواده های آنها کمک می کند تا رشدی سالم و موفق داشته باشند. اگر به دنبال یک روانشناس متخصص و باتجربه برای حل مشکلات خود هستید، دکتر رستمکلایی می‌تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد. اگر در این زمینه ها نیاز به دریافت مشاوره دارید، همین الان وقت خود را رزرو کنید و در اسرع وقت از راهنمایی های ارزشمند ایشان بهره مند شوید. برای دریافت نوبت همین الان از سایت روان رشد اقدام کنید. با دکتر نظام الدین رستمکلایی، متخصص روانشناسی کودک آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل دکتر نظام الدین رستمکلایی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با دکتر نظام الدین رستمکلایی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
دکتری تخصصی روانشناسی کودک از دانشگاه تهران

رزرو کنید

دکتر راهله ابوالقاسمی

دکتر راهله ابوالقاسمی

بخشی از رزومه کاری و تحصیلی خانم دکتر راهله ابوالقاسمی: متخصص روان‌شناسی تربیتی روان‌شناس بالینی متخصص ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات کودک و نوجوان متخصص درمان تخصصی اضطراب، بیش فعالی و اوتیسم عضو انجمن بیش‌فعالی و اوتیسم عضو انجمن هوش و استعدادیابی کودک و نوجوان خانم دکتر راهله ابوالقاسمی، با سابقه‌ای درخشان در زمینه مشاوره، به عنوان یک راهنمای دلسوز و متخصص در کنار شما خواهد بود تا در مسیر زندگی به سوی آرامش و شادکامی گام بردارید. ایشان با مدرک دکترای تخصصی در رشته روانشناسی و تجربه‌های ارزشمند در زمینه‌های مختلف مشاوره، اعم از مشاوره فردی، خانوادگی، ازدواج و تحصیلی، آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان هستند. با استفاده از مشاوره و راهنمایی های دکتر راهله ابوالقاسمی که دانش آموخته ای حرفه ای است و تجربه ای بالا دارد، میتوانید با بهره مندی از روش های درمانی نوین و موثر، رشد کنید و مسیر شکوفایی خود را بیابید. برای رزرو نوبت و استفاده از خدمات مشاوره حرفه ای ایشان، میتوانید از سایت روان رشد استفاده کنید. با دکتر راهله ابوالقاسمی، متخصص روانشناسی تربیتی آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل دکتر راهله ابوالقاسمی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با دکتر راهله ابوالقاسمی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
دکتری روان‌شناسی

رزرو کنید

شهلا حسین پور

شهلا حسین پور

شهلا حسین پور کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی است و دارای پروانه اشتغال تخصصی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره به شماره ۴۷۵۰۲ درمانگر بخش اختلالات یادگیری بازی‌درمانگر می باشد. خانم شهلا حسین پور، با سابقه درخشان در زمینه مشاوره، به عنوان یک متخصص دلسوز و باتجربه شناخته می‌شود. ایشان با تعهد و اشتیاق فراوان، به مراجعین خود در زمینه‌های مختلف یاری می‌رسانند. ایشان با تکیه بر دانش و تجربه خود، در فضایی امن و صمیمی، به مراجعین خود کمک می‌کنند تا به درک عمیق‌تری از خود و مسائلشان دست پیدا کنند و با چالش‌های زندگی خود به طور موثرتری مقابله کنند. اگر به دنبال دریافت مشاوره و راهنمایی از یک فرد حرفه ای و متخصص هستید و میخواهید که از خدمات مشاوره روانشناسی تخصصی استفاده کنید، شهلا حسین پور بهترین انتخاب برای شما است. همین الان در سایت روان رشد نوبت خود را از ایشان رزرو کنید و از خدمات حرفه ای ایشان بهره مند شوید. با شهلا حسین پور، متخصص روانشناسی تربیتی آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل شهلا حسین پور با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با شهلا حسین پور را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی

رزرو کنید

بیتا علی حسینی

بیتا علی حسینی

بخشی از رزومه تحصیلی و کاری بیتا علی حسینی: کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی کارشناس ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات حسی-حرکتی و اختلالات یادگیری کارشناس درمان اختلالات توجه و تمرکز کارشناس درمان اختلالات بیش فعالی، نقص توجه و اوتیسم بیتا علی حسینی، روانشناس و مشاور باتجربه، با استفاده از دانش و مهارت خود به افراد در سطوح مختلف کمک می‌کند تا مشکلات خود را حل کنند و زندگی بهتری داشته باشند. خانم حسینی با استفاده از روش‌های درمانی مختلف به درمان اختلالات افراد مانند بیش فعالی، اختلالات یادگیری و توجه و اوتیسم میپردازد و به افراد کمک می‌کند تا مشکلات خود را حل کنند و به اهداف خود برسند. بیتا علی حسینی، روانشناس تربیتی با تجربه بالا، به کودکان و نوجوانان کمک می‌کند تا با چالش‌های رشدی و یادگیری خود کنار بیایند و به طور موثر رشد کنند. برای استفاده از خدمات این مشاور، تنها کافیست به سایت روان رشد مراجعه کنید و نوبت خود را رزرو کنید. با بیتا علی حسینی، کارشناس درمان انواع اختلالات روانی آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل بیتا علی حسینی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با بیتا علی حسینی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی

رزرو کنید

شریفه سلطانی

شریفه سلطانی

کارشناس ارشد روانشناسی و مشاوره مشاور کودک و روان درمانگر کودک بازی درمانگر کودک با رویکرد CBT و PMT عضو سازمان نظام روانشناسی ایران با شماره عضویت 37829 عضو بنیاد ملی نخبگان با شماره شناسه 17079822 خانم شریفه سلطانی درمانگر اختلالات یادگیری، اختلال بیش فعالی و نقص توجه، اختلال نافرمانی، اختلال وسواس، اختلال اضطرابی، کاهش خشم و افزایش اعتماد به نفس است این تنها بخشی از رزومه درخشان خانم سلطانی است. شریفه سلطانی، کارشناس ارشد روانشناسی و مشاوره، با سابقه بالای مشاوره در زمینه های مختلف، از جمله خانواده، کودک، نوجوان، و بزرگسال، یکی از مشاوران برجسته و باتجربه در ایران است. ایشان عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران و عضو بنیاد ملی نخبگان هستند. اگر به دنبال یک مشاوره حرفه ای و با کیفیت در زمینه های مختلف هستید، می توانید از خدمات مشاوره ایشان استفاده کنید. ایشان با تجربه و مهارت بالای خود، می توانند به شما کمک کنند تا مشکلات خود را حل کنید و در زندگی شخصی و کاری خود رشد کنید. در صورتی که میخواهید از خدمات مشاوره حرفه ای و با کیفیت خانم شریفه سلطانی استفاده کنید و از کمک های او بهره مند شوید، میتوانید از طریق سایت روان رشد اقدام کنید و نوبت خود را رزرو کنید. در این سایت امکان رزرو نوبت از مشاوران برتر برای شما امکان پذیر است. با دکتر شریفه سلطانی، متخصص مشاوره کودک و نوجوان آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل دکتر شریفه سلطانی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با دکتر شریفه سلطانی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
کارشناس ارشد روانشناسی و مشاوره

رزرو کنید

دکتر فردین فرمانی

دکتر فردین فرمانی

بخشی از رزومه کاری و تحصیلی آقای دکتر فردین فرمانی: دکتری تخصصی روانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی عضو بنیاد ملی نخبگان متخصص نوروتراپی متخصص ارزیابی و تشخیص مشکلات روانشناختی کودک و نوجوان رواندرمانگر حوزه پویشی ISTDP پژوهشگر حوزه روانشناسی و نوروساینس دکتر فردین فرمانی، دکتری تخصصی روانشناسی در دانشگاه شهید بهشتی، با سابقه درخشان در زمینه مشاوره و روان‌درمانی، نوروتراپی و مداخلات روان‌شناختی، به عنوان یک متخصص برجسته در این حوزه شناخته می‌شود. ایشان با تعهد و دلسوزی، به مراجعان خود در زمینه‌های مختلفی خدمات تخصصی ارائه می‌دهد. ایشان در کنار تخصص در روانشناسی، در زمینه نوروتراپی نیز تبحر دارد و با استفاده از روش‌های نوین، به مراجعان خود در بهبود و ارتقای سلامت روان کمک می‌کند. تمامی این موارد درخشان، تنها برخی از رزومه تحصیلی و کاری حرفه ای و تخصصی دکتر فردین فرمانی هستند. برای دریافت و رزرو نوبت از ایشان و استفاده از خدمات با کیفیت، میتوانید از طریق سایت روان رشد اقدام کنید. با دکتر فردین فرمانی، متخصص نوروتراپی آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل دکتر فردین فرمانی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با دکتر فردین فرمانی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
دکتری تخصصی روانشناسی

رزرو کنید

نظرات و دیدگاه ها