خدمات روان رشد

مشاوره در روبیکا

  • دسته بندی: مشاوره آنلاین

مشاوره روبیکا چیست؟

همه ما افراد در مسیر زندگی خود روزهای سختی را میگذرانیم. در این روزها اگر از یک فرد حرفه ای که کار درست و خبره است راهنمایی بگیریم و دغدغه های خود را با او به اشتراک بگذاریم، آن فرد می تواند به ما کمک کند تا دوباره خودمان را در طوفان ها و لحظات سخت زندگی پیدا کنیم و دوباره در مسیر رشد بازگردیم. به همین دلیل است که دریافت مشاوره اهمیت بسیاری دارد و به ما کمک های بسیار زیادی میکند. اما امروزه به دلیل مشغله های فراوان کاری، شاید همه نتوانیم به صورت حضوری به یک کلینیک تخصصی مراجعه کنیم و از خدمات آنها بهره مند شویم. در این زمان باید چه کار کنیم؟ نگران نباشید. اگر شما نیز وقت مراجعه به یک کلینیک حرفه را ندارید، راهکارهای بسیاری برای شما وجود دارد. یکی از بهترین انتخاب ها، بهره مندی از خدمات مشاوره در روبیکا است.

مشاوره روبیکا خدمتی نوین از کلینیک روانشناسی ماست که به شما امکان می‌دهد از طریق اپلیکیشن روبیکا، به صورت غیرحضوری و با حفظ حریم خصوصی، به مشاوره روانشناسی دسترسی داشته باشید و از خدمات و راهنمایی های تخصصی یک مشاور حرفه ای بهره مند شوید. در روان رشد ما تمام تلاش خود را میکنیم تا خدمات تخصصی و حرفه ای را در دسترس شما قرار دهیم. این روش نیز یکی دیگر از خدمات ویژه ما برای راحتی هرچه بیشتر شما است.

مشاوره در روبیکا

مزایای مشاوره آنلاین در روبیکا چیست؟

امروزه با گسترش مشغله‌ها و پیچیدگی‌های زندگی، نیاز به خدمات روانشناسی و مشاوره بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود. در این میان، مشاوره روبیکا که یک مشاوره با چت است، فرصتی فراهم کرده است که شما در هر زمان و مکانی بتوانید از خدمات مشاوره حرفه ای و تخصصی بهره مند شوید. این روش مزایای بسیار زیادی دارد و میتواند به شما در زمینه های مختلفی کمک کند. در ادامه به برخی از آن ها اشاره میکنیم.

  • دسترسی آسان: کافی است روبیکا را روی گوشی خود نصب کنید و به دنیای آرامش و سلامتی روان قدم بگذارید. دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه برای رفت و آمد به مطب روانشناس نیست.
  • مقرون به صرفه: تعرفه‌های مشاوره در روبیکا به گونه‌ای تعیین شده است که برای همه افراد با شرایط اقتصادی مختلف، قابل دسترس باشد. دلیل کمتر بودن هزینه، به دلیل این است که شما و روانشناس نیازی به پرداخت هزینه برای رفت و آمد ندارید.
  • تنوع در انتخاب: در روبیکا می‌توانید از بین ده‌ها روانشناس متخصص و باتجربه، با تخصص‌های مختلف، مشاور مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین در هر کجای ایران که هستید، به متخصصان در تمام ایران دسترسی داشته باشید و یک فرد حرفه ای را انتخاب کرده و از خدمات او بهره مند شوید.

تمامی این موارد، برخی از مزایای بهره مندی از خدمات مشاوره آنلاین در روبیکا است که در این اپلیکیشن میتوانید به دست آورید. دقت کنید که ممکن است همه کلینیک ها و متخصصان در حوزه روانشناسی، این خدمات را به مشتریان خود ارائه ندهند. ما در روان رشد در تلاشیم تا روش های مختلف بهره مندی از خدمات روانشناسی را برای شما فراهم کنیم تا همه افراد بتوانند از این خدمات بهره مند شوند و استفاده کنند. برای استفاده از این خدمات و دریافت مشاوره از مشاوران برتر روان رشد، همین الان اپلیکیشن روبیکا را نصب کنید و از ما مشاوره بگیرید. برای رزرو نوبت کافیست تماس بگیرید و از خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین ما استفاده کنید.

اشتراک گذاری در :

نظرات و دیدگاه ها