مشاوران روان رشد

مائده وحید

  • تخصص : کارشناس ارشد گفتار درمانی

  • مدارک تحصیلی : کارشناس ارشد گفتار درمانی

مائده وحید کارشناس ارشد گفتار درمانی دانش آموخته دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی تهران دارای کد نظام پزشکی به شماره ۲۷۱۶ است. این فرد به صورت تخصصی در زمینه کاری خود فعالیت میکند و بهترین خدمات را به شما ارائه میدهد. برای دریافت و رزرو وقت نوبت، کافیست به سایت روان رشد مراجعه کنید.

  • کارشناس ارشد گفتار درمانی
  • دانش آموخته دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی تهران
  • دارای تحصیلات کارشناس ارشد گفتار درمانی

خانم مائده وحید در زمینهٔ گفتاردرمانی صاحب‌نظر و متخصص هستند. ایشان با کسب مدرک کارشناسی ارشد گفتار درمانی از دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی تهران، به یاری کودکان و بزرگسالانی می‌شتابند که در زمینهٔ گفتار و زبان با مشکلاتی مواجه هستند. انتخاب دکتر مائده وحید به عنوان متخصص گفتار درمانی، به شما این اطمینان را می‌دهد که از بهترین خدمات و تجارب در این زمینه بهره‌مند خواهید شد و بهترین نتیجه را دریافت خواهید کرد.

با دکتر مائده وحید، متخصص گفتاردرمانی آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل مائده وحید با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با مائده وحید را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.

رزرو نوبت از مائده وحید

نظرات و دیدگاه ها