خدمات روان رشد

مشاوره اختلال خواب کودکان

 • دسته بندی: مشاوره کودک و نوجوان

میزان خواب مورد نیاز در طی شبانه روز برای یک فرد بالغ حدود 7 تا 8 ساعت بوده و در کودکان هر چه سن کمتر نیاز به خواب بیشتر است. اختلالات خواب گسترده بوده و به انواع مختلف تقسیم بندی می شوند ولی بطور کلی اختلال خواب به گروهی از بیماری ها گفته می شود که باعث ایجاد کاهش توانایی فرد در خواب منظم خواهند شد. این اختلال روز به روز مبتلابه بیشتری داشته و در کل دنیا روند رو به افزایشی گزارش شده است. فرد دارای این اختلال خواب باکیفیتی نخواهد داشت و طبیعتا سلامتی او به خطر می افتد. البته این اختلال با چند شب بی خوابی یا آشفتگی در خواب ایجاد نشده و نمی توان گفت که فرد دچار اختلال خواب شده است.

عوامل متعددی در اختلال خواب نقش دارند ممکن است به دلیل استرس، درد و بیماری و سوگ فرد چند شبی خواب منظم نداشته باشد و بعد از گذشت چند روز همه چیز به روال طبیعی بازگردد اما اختلال خواب به فرآیندی می گویند که طی مدت طولانی در شخص نمایان می شود به نحوی که مطابق گزارش فرد مشکل بی خوابی یا نداشتن یک خواب باکیفیت مدت مدیدی است که باعث آزار او شده است.

خدمات تخصصی روان رشد برای رفع مشکلات اختلال خواب کودکان:

 1. گرفتن نقشه مغزی از کودک
 2. مشاوره با روان درمان های متخصص کودک
 3. برگزاری جلسات مشاوره با روانشناس تخصصی کودک
 4. ارائه گزارشات و روند درمان به خانواده
 5. پیگیری بعد از درمان 

تماس جهت دریافت نوبت مشاوره

اختلال خواب در کودکان

بی خوابی و دیگر اختلالات مرتبط با خواب فقط متوجه افراد بزرگسال نبوده و در بین کودکان نیز شایع است. باور کردنی نیست که برخی مواقع حتی این اختلال در نوزادان نیز دیده می شود. تحقیقات نشان می دهند که برخی از عوامل در بروز اختلال خواب نقش دارند، مشکلاتی نظیر دشواری های تحصیلی، رشدی، رفتاری، ناهنجاری های وزنی، اجتماعی ، سایر مشکلات سلامتی باعث شده کیفیت و کمیت خواب کودکان تغییر نماید.

در شرایطی که اختلال در خواب کودکان بروز می نماید، هم بر سلامت کودک تاثیر مستقیم دارد هم فضای خانواده را دچار تشنج می نماید و خواب دیگر اعضای خانواده نیز به مشکل می خورد. از این رو درمان اختلال خواب در کودکان بسیار حائز اهمیت است.

انواع اختلال خواب در کودکان

از آنجایی که هر یک از انواع اختلالات خواب باعث تغییر نظم خواب و بیداری شده و عوارض بیشماری دارد حتما به نیاز به درمان دارد. انواع اختلالات خواب شامل موارد زیر است:

 • بی خوابی و کم خوابی 

عواملی چون استرس، مشکلات هورمونی و دست انداخته شدن توسط هم کلاسی ها و… باعث بروز این اختلال می گردند. و اگر به موقع درمان واقدام نگردد باعث ایجاد سایر مشکلات از جمله چون عدم تمرکز، اختلال یادگیری و ضعف سیستم ایمنی خواهد شد.

 •  پاراسومنیا یا اختلال خواب پریشی 

یکی از زیر مجموعه های اختلال خواب در کودکان که باعث ایجاد رفتارهای غیرعادی و حرکاتی عجیب از کودک از جمله مواردی چون دندان قروچه، ناله کردن، فشار دادن فک ها روی هم، شب ادراری، حرف زدن در خواب، کابوس شبانه و… است.

 • اختلال آینه خواب

همان وقفه های تنفسی ایجاد شده در خواب است که بسیار جدی بوده و به هیچ عنوان نباید آن را نادیده گرفت. از عوارض این اختلال کاهش اکسیژن رسیده به بدن فرد و در نتیجه بی خوابی و کم خوابی است .

 • نارکولپسی یا حمله خواب 

نارکولپسی (حمله دائم خواب) نوعی حمله است که گاهی بی دلیل و گاهی بدلیل بیماری هایی همچون ام اس ایجاد می شود و گزارش فرد حاکی از اینست که دچار احساس خستگی شده و به خواب فرو رفته و فرد دچار فلج شده و بلافاصله بعد از بیدار شدن امکان حرکت را نخواهد داشت که دراصطلاح به آن بختک گفته می شود. 

 • سندروم پای بی قرار

در این اختلال، کودک نیاز به تکان دادن شدید پای خود خواهد داشت. این اختلال گاهی با مورمور شدن و سوزش پا همراه خواهد شد. سندرم پای بی قرار بیشتر در شب ها باعث اذیت فرد شده و از ایجاد شرایط خواب جلوگیری می نماید.

 • اوتیسم و اختلال خواب 

این اختلال یکی از اساسی ترین تاثیرات در کودکان اوتیسم است. محققین اثبات کرده اند افراد مبتلا به اوتیسم نسبت به افراد عادی 11 دقیقه دیرتر به خواب رفته و چندین بار در طول شب از خواب بیدار می شوند. و یا در برخی مواقع کودکان اوتیسمی در طول شب بدلیل مشکل آینه خواب یا توقف تنفس چندین بار بیدار می شوند. و پر واضح است که خواب برای کودکان اوتیسم بدلیل جمع شدن انرژی کمتر که نیاز به 15 درصد از خواب بیشتر نسبت به همسالان خود دارند سیار حائز اهمیت است. لازم به ذکر است که این میزان در کودکان عادی 23 درصد از کل خواب می باشد. بهمین خاطر اینکه کودکان اوتیسم یک خواب باکیفیت داشته باشند بسیار مهم بوده و با مواجهه با هر یک از اختلالات خواب در کودکان اوتیسم نیاز است که به کلینیک های جامع سلامت روان مراجعه نمود.

اختلال خواب در کودکان نوپا با چه علائمی شناخته می شود؟

از آنجاییکه اختلال خواب در هر انسانی با هر شرایط سنی بروز کرده و نشانه واکنش بدن به تغییرات عوامل بیرونی و شرایط داخلی بدن است کودکان نوپا نیز اختلال خواب کیفیت خواب و استراحت به اندازه کافی او را تحت تاثیر قرار می دهد. چنانچه یکی از علایم زیر را مشاهده کردید برای ارزیابی و تشخیص میتوانید به متخصصان خواب کلینیک روان رشد مراجعه فرمایید: 

 • تاب دادن بدن یا کوبیدن سر خود بعد از بیداری
 • خروپف نمودن و ایجاد صدا در خواب 
 • تنفس پرسروصدای کودک
 • خوابیدن با دهان باز و نفس دهانی در حین خواب
 • احساس خفگی یا سرفه نمودن مکرر حین خواب 
 • تعریق زیاد کودک در حین خواب
 • بیدار شدن به سختی و حالت گیجی بعد از بیدار شدن
 • کوبیدن سر خود به اطراف و تاب دادن زیاد بدن بعداز بیدار شدن 
 • وجود ترس و حالت وحشت زدگی بویژه در شب ها 
 • ثابت نبودن در محل خواب، بی قراری 
 •  خارج شدن از رختخواب، لگد انداختن و جهاندن دست و پا 

علت اختلال خواب در کودکان

عوامل مختلفی از جمله بدکارکردی سیستم عصبی و یا عواملی همچون اضطراب و افسردگی باعث اختلال خواب در کودکان می شود. در واقع سیستم لیمبیک مغز که تعادل هیجانات را بر عهده داشته و نقش مهمی در اضطراب و نیز مرحله رویای خواب دارد در این اختلال دخیل هستند. بنابراین با درمان اضطراب کودک می توان نسبت به درمان اختلال خواب کمک بسزایی نمود.

محققین بسیاری دریافتند که افسردگی های شدید دوران بزرگسالی ریشه در اختلال خواب دوران کودکی داشته است و بنابراین درمان اختلالات خواب در سنین کودکی از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.

تشخیص و درمان اختلال خواب در کودکان 

در مرحله نخست باید از این که کودک دچار اختلال خواب است مطمئن شویم . برای این کار بایستی به یک کلینیک تخصصی سلامت روان مراجعه نمود و پس از ارائه شرح حال یا ارزیابی و تشخیص نسبت به انتخاب روش های درمانی مناسب توسط روان درمانگر متخصص خواب اقدام نمود.

درمان های بدون دارو و تکنولوژیک روشی موثر برای تشخیص اختلال خواب در کودکان هستند.  اما مهم است که حتما به یک مشاور خواب کودک با تجربه و متخصص مراجعه کنید و از ایشان راهنمایی دریافت کنید.

امروزه یکی از روش های شدیدا موثر برای تشخیص اختلال خواب در کودکان، نقشه مغزی و نوروفیدبک است. با تحلیل و آنالیز نتیجه نقشه مغزی می توان به خوبی با فعالیت مغز را بررسی، به مشکلاتی چون اختلال خواب پی برده و برای درمان این اختلال پروتکل های مناسب طراحی نمود.

بر کسی پوشیده نیست که خواب از مهم ترین نیازهای هر کودک انسانی و فرد بزرگسال است. و هر کودک یا هر فرد باید زمان مشخصی از روز را در خواب سپری نماید. خواب یکی از فرآیندهای پیچیده و پویای بدن است که در اثر فعالیت بهم تنیده چندین اندام درون مغز از جمله ساقه مغز، تالاموس، پیش مغز قاعده ای، غده صنوبری و هیپوتالاموس با یکدیگر ایجاد می شود. برای اینکه این اختلال را در کودک تشخیص دهید، باید به کلینیک روانشناسی کودک در شرق تهران روان رشد مراجعه کنید و با استفاده از خدمات تخصصی مشاوران برتر ما، نسبت به درمان این اختلالات تلاش کنید.

 بهترین کلینیک درمان اختلال خواب در کودکان

والدین محترمی که در یک یا چند نشانه از موارد مظرح شده فوق در زمینه اختلال خواب دچار تردید بوده و نگران سلامت کودک خود هستند و درمان نداشتن خواب با کیفیت کودک به درگیری ذهنی ایشان مبدل شده است می توانند به کلینیک روانشناسی تهرانپارس روان رشد مراجعه نموده و ضمن تشخیص با جدیدترین متد روز امریکا در خصوص اختلالات خواب مساله اختلال خواب را برای همیشه درمان و آرامش را به کودک خود هدیه کند.

با مراجعه به این کلینیک اختلال خواب که یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین مراکز درمان بدون دارو و تکنولوژیک در تهران می باشد، می توانید از بهترین متخصصین حوزه اختلال خواب کودک، برای درمان کمک گرفته و بنا بر نظر تخصصی ایشان و بسته به شرایط کودک خود از روش های تشخیصی ودرمانی از جمله تکنیک نقشه مغزی و نوروفیدبک بهره مند گردید.

در ادامه مشاوران خواب کودک کاربلد و باتجربه روان رشد که می توانند شکلات اختلال خواب کودکان شما را درمان کنند را معرفی میکنیم.

اشتراک گذاری در :

شهلا حسین پور

شهلا حسین پور

شهلا حسین پور کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی است و دارای پروانه اشتغال تخصصی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره به شماره ۴۷۵۰۲ درمانگر بخش اختلالات یادگیری بازی‌درمانگر می باشد. خانم شهلا حسین پور، با سابقه درخشان در زمینه مشاوره، به عنوان یک متخصص دلسوز و باتجربه شناخته می‌شود. ایشان با تعهد و اشتیاق فراوان، به مراجعین خود در زمینه‌های مختلف یاری می‌رسانند. ایشان با تکیه بر دانش و تجربه خود، در فضایی امن و صمیمی، به مراجعین خود کمک می‌کنند تا به درک عمیق‌تری از خود و مسائلشان دست پیدا کنند و با چالش‌های زندگی خود به طور موثرتری مقابله کنند. اگر به دنبال دریافت مشاوره و راهنمایی از یک فرد حرفه ای و متخصص هستید و میخواهید که از خدمات مشاوره روانشناسی تخصصی استفاده کنید، شهلا حسین پور بهترین انتخاب برای شما است. همین الان در سایت روان رشد نوبت خود را از ایشان رزرو کنید و از خدمات حرفه ای ایشان بهره مند شوید. با شهلا حسین پور، متخصص روانشناسی تربیتی آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل شهلا حسین پور با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با شهلا حسین پور را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی

رزرو کنید

دکتر راهله ابوالقاسمی

دکتر راهله ابوالقاسمی

بخشی از رزومه کاری و تحصیلی خانم دکتر راهله ابوالقاسمی: متخصص روان‌شناسی تربیتی روان‌شناس بالینی متخصص ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات کودک و نوجوان متخصص درمان تخصصی اضطراب، بیش فعالی و اوتیسم عضو انجمن بیش‌فعالی و اوتیسم عضو انجمن هوش و استعدادیابی کودک و نوجوان خانم دکتر راهله ابوالقاسمی، با سابقه‌ای درخشان در زمینه مشاوره، به عنوان یک راهنمای دلسوز و متخصص در کنار شما خواهد بود تا در مسیر زندگی به سوی آرامش و شادکامی گام بردارید. ایشان با مدرک دکترای تخصصی در رشته روانشناسی و تجربه‌های ارزشمند در زمینه‌های مختلف مشاوره، اعم از مشاوره فردی، خانوادگی، ازدواج و تحصیلی، آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان هستند. با استفاده از مشاوره و راهنمایی های دکتر راهله ابوالقاسمی که دانش آموخته ای حرفه ای است و تجربه ای بالا دارد، میتوانید با بهره مندی از روش های درمانی نوین و موثر، رشد کنید و مسیر شکوفایی خود را بیابید. برای رزرو نوبت و استفاده از خدمات مشاوره حرفه ای ایشان، میتوانید از سایت روان رشد استفاده کنید. با دکتر راهله ابوالقاسمی، متخصص روانشناسی تربیتی آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل دکتر راهله ابوالقاسمی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با دکتر راهله ابوالقاسمی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
دکتری روان‌شناسی

رزرو کنید

دکتر سید نظام الدین رستمکلایی

دکتر سید نظام الدین رستمکلایی

دکتری تخصصی روانشناسی کودک از دانشگاه تهران دکتری پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران دانش آموخته علوم روان درمانی از دانشگاه زیگموند فروید اتریش مسئول کمیسیون تخصصی ارزیابی کودک کلینیک تخصصی آتیه از سال ۱۳۸۷ تا کنون دکتر سید نظام الدین رستمکلایی، روانشناس و روان درمانگر برجسته ایرانی، از پیشگامان روانشناسی کودکان و نوجوانان در ایران محسوب می شود. ایشان با بیش از ۴۰ سال سابقه فعالیت در این حوزه، خدمات ارزشمندی را به کودکان، نوجوانان و خانواده های آنها ارائه کرده اند. دکتر سید نظام الدین رستمکلایی، تحصیلات خود را در رشته روانشناسی در دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران به پایان رسانده و در دانشگاه زیگموند فروید اتریش نیز در زمینه علوم روان درمانی آموزش دیده است. ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و مدیر کمیسیون تخصصی ارزیابی کودک کلینیک آتیه هستند. دکتر نظام الدین رستمکلایی، با بهره گیری از دانش و تجربه تخصصی خود در زمینه روانشناسی و روان درمانی، به کودکان و خانواده های آنها کمک می کند تا رشدی سالم و موفق داشته باشند. اگر به دنبال یک روانشناس متخصص و باتجربه برای حل مشکلات خود هستید، دکتر رستمکلایی می‌تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد. اگر در این زمینه ها نیاز به دریافت مشاوره دارید، همین الان وقت خود را رزرو کنید و در اسرع وقت از راهنمایی های ارزشمند ایشان بهره مند شوید. برای دریافت نوبت همین الان از سایت روان رشد اقدام کنید. با دکتر نظام الدین رستمکلایی، متخصص روانشناسی کودک آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل دکتر نظام الدین رستمکلایی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با دکتر نظام الدین رستمکلایی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
دکتری تخصصی روانشناسی کودک از دانشگاه تهران

رزرو کنید

بیتا علی حسینی

بیتا علی حسینی

بخشی از رزومه تحصیلی و کاری بیتا علی حسینی: کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی کارشناس ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات حسی-حرکتی و اختلالات یادگیری کارشناس درمان اختلالات توجه و تمرکز کارشناس درمان اختلالات بیش فعالی، نقص توجه و اوتیسم بیتا علی حسینی، روانشناس و مشاور باتجربه، با استفاده از دانش و مهارت خود به افراد در سطوح مختلف کمک می‌کند تا مشکلات خود را حل کنند و زندگی بهتری داشته باشند. خانم حسینی با استفاده از روش‌های درمانی مختلف به درمان اختلالات افراد مانند بیش فعالی، اختلالات یادگیری و توجه و اوتیسم میپردازد و به افراد کمک می‌کند تا مشکلات خود را حل کنند و به اهداف خود برسند. بیتا علی حسینی، روانشناس تربیتی با تجربه بالا، به کودکان و نوجوانان کمک می‌کند تا با چالش‌های رشدی و یادگیری خود کنار بیایند و به طور موثر رشد کنند. برای استفاده از خدمات این مشاور، تنها کافیست به سایت روان رشد مراجعه کنید و نوبت خود را رزرو کنید. با بیتا علی حسینی، کارشناس درمان انواع اختلالات روانی آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل بیتا علی حسینی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با بیتا علی حسینی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی

رزرو کنید

شریفه سلطانی

شریفه سلطانی

کارشناس ارشد روانشناسی و مشاوره مشاور کودک و روان درمانگر کودک بازی درمانگر کودک با رویکرد CBT و PMT عضو سازمان نظام روانشناسی ایران با شماره عضویت 37829 عضو بنیاد ملی نخبگان با شماره شناسه 17079822 خانم شریفه سلطانی درمانگر اختلالات یادگیری، اختلال بیش فعالی و نقص توجه، اختلال نافرمانی، اختلال وسواس، اختلال اضطرابی، کاهش خشم و افزایش اعتماد به نفس است این تنها بخشی از رزومه درخشان خانم سلطانی است. شریفه سلطانی، کارشناس ارشد روانشناسی و مشاوره، با سابقه بالای مشاوره در زمینه های مختلف، از جمله خانواده، کودک، نوجوان، و بزرگسال، یکی از مشاوران برجسته و باتجربه در ایران است. ایشان عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران و عضو بنیاد ملی نخبگان هستند. اگر به دنبال یک مشاوره حرفه ای و با کیفیت در زمینه های مختلف هستید، می توانید از خدمات مشاوره ایشان استفاده کنید. ایشان با تجربه و مهارت بالای خود، می توانند به شما کمک کنند تا مشکلات خود را حل کنید و در زندگی شخصی و کاری خود رشد کنید. در صورتی که میخواهید از خدمات مشاوره حرفه ای و با کیفیت خانم شریفه سلطانی استفاده کنید و از کمک های او بهره مند شوید، میتوانید از طریق سایت روان رشد اقدام کنید و نوبت خود را رزرو کنید. در این سایت امکان رزرو نوبت از مشاوران برتر برای شما امکان پذیر است. با دکتر شریفه سلطانی، متخصص مشاوره کودک و نوجوان آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل دکتر شریفه سلطانی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با دکتر شریفه سلطانی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
کارشناس ارشد روانشناسی و مشاوره

رزرو کنید

دکتر فردین فرمانی

دکتر فردین فرمانی

بخشی از رزومه کاری و تحصیلی آقای دکتر فردین فرمانی: دکتری تخصصی روانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی عضو بنیاد ملی نخبگان متخصص نوروتراپی متخصص ارزیابی و تشخیص مشکلات روانشناختی کودک و نوجوان رواندرمانگر حوزه پویشی ISTDP پژوهشگر حوزه روانشناسی و نوروساینس دکتر فردین فرمانی، دکتری تخصصی روانشناسی در دانشگاه شهید بهشتی، با سابقه درخشان در زمینه مشاوره و روان‌درمانی، نوروتراپی و مداخلات روان‌شناختی، به عنوان یک متخصص برجسته در این حوزه شناخته می‌شود. ایشان با تعهد و دلسوزی، به مراجعان خود در زمینه‌های مختلفی خدمات تخصصی ارائه می‌دهد. ایشان در کنار تخصص در روانشناسی، در زمینه نوروتراپی نیز تبحر دارد و با استفاده از روش‌های نوین، به مراجعان خود در بهبود و ارتقای سلامت روان کمک می‌کند. تمامی این موارد درخشان، تنها برخی از رزومه تحصیلی و کاری حرفه ای و تخصصی دکتر فردین فرمانی هستند. برای دریافت و رزرو نوبت از ایشان و استفاده از خدمات با کیفیت، میتوانید از طریق سایت روان رشد اقدام کنید. با دکتر فردین فرمانی، متخصص نوروتراپی آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل دکتر فردین فرمانی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با دکتر فردین فرمانی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
دکتری تخصصی روانشناسی

رزرو کنید

فائزه صنقری

فائزه صنقری

کارشناسی ارشد روانشناسی روان درمانگر کودک و نوجوان بازی درمانگر نوروتراپیست آموزش مهارت‌های فرزند پروری فائزه صنقری، روانشناس و مشاور با سابقه بالا فعالیت در زمینه روانشناسی و مشاوره، در حال حاضر در شهر تهران مشغول به کار است. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه تهران هستند و دوره‌های تخصصی مختلفی را در زمینه‌های مختلف روانشناسی و مشاوره، از جمله روانشناسی کودک و نوجوان، روانشناسی خانواده، روانشناسی زوجین، و روانشناسی صنعتی و سازمانی، گذرانده‌اند و به عنوان یک بازی درمانگر و نوروتراپیست، متخصص هستند. خانم فائزه صنقری، با سابقه‌ای درخشان در زمینه مشاوره، به عنوان یک متخصص قابل اعتماد و کارآمد شناخته می‌شود. ایشان با تعهد و پشتکار مثال‌زدنی، همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات مشاوره‌ای تخصصی، به مراجعین خود در مسیر دستیابی به اهدافشان یاری رساند. فائزه صنقری، روان درمانگر کودک و نوجوان با تجربه و تخصص بالایی که دارد، آماده ارائه خدمات مشاوره ای و درمانی به کودکان و نوجوانان شماست. در این مسیر روان رشد نیز در کنار شما است و برای دریافت نوبت و مشاوره، میتوانید از سایت روان رشد استفاده کنید. با فائزه صنقری، بازی درمانگر و نوروتراپیست آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل فائزه صنقری با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با فائزه صنقری را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.
روانشناس

رزرو کنید

نظرات و دیدگاه ها