مشاوران روان رشد

الهام سوری

  • تخصص : کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

  • مدارک تحصیلی : کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان از دانشگاه شهید بهشتی

الهام سوری دارای کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان از دانشگاه شهید بهشتی است. در ادامه بخشی از رزومه درخشان و حرفه ای این مشاور را بررسی میکنیم.

  • روان درمانگر حوزه شناختی رفتاری اختلالات روانشناختی کودک و نوجوان
  • شماره پروانه نظام روانشناسی: ۲۰۳۵۱۷۲

خانم الهام سوری، مشاور و روانشناس با سابقه‌ای درخشان، با ارائه خدمات تخصصی در زمینه‌های مختلف، یاریگر شما در حل چالش‌ها و ارتقای کیفیت زندگی‌تان خواهد بود. ایشان با بهره‌مندی از دانش و تجربه عمیق در حوزه روانشناسی، به شما در زمینه‌های خدمات مختلف روانشناسی کمک میکند.

این موارد تنها برخی از رزومه قوی و درخشان الهام سوری است که در زمینه کاری خود بسیار با تجربه است و با کیفیت بسیار بالایی کار میکند. برای رزرو نوبت، به سایت روان رشد مراجعه کنید و از خدمات آن بهره مند شوید.

با دکتر الهام سوری، متخصص روان درمانی آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل الهام سوری با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با الهام سوری را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.

رزرو نوبت از الهام سوری

0
0

نظرات و دیدگاه ها