مشاوران روان رشد

دکتر فاطمه شمس

  • تخصص : دکتری روان‌شناسی

  • مدارک تحصیلی : دکتری روان‌شناسی

خانم دکتر فاطمه شمس روانشناس بزرگسال و خانواده است. در ادامه رزومه کاری و تحصیلی ایشان را بررسی میکنیم.

  • درمانگر اختلالات بالینی شامل افسردگی، اضطراب، حملات پَنیک، وسواس و…
  • بهبود مشکلات درون‌فردی شامل ارتقا اعتماد به نفس، عزت نفس و جرات‌مندی
  • کمک به گذراندن دوران سوگ و شکست‌های عاطفه

انتخاب یک مشاور دلسوز و متخصص، گامی مهم در جهت ارتقای سلامت روان و عبور از چالش‌های زندگی است. دکتر فاطمه شمس، با سال‌ها تجربه و تخصص در زمینه مشاوره خانواده و بزرگسال، می‌تواند یاری رسان شما در این مسیر باشد. ایشان در طول دوران حرفه‌ای خود، با طیف وسیعی از مراجعین با مسائل و مشکلات مختلف کار کرده و به آنها در حل مشکلاتشان یاری رسانده است.

برای دریافت مشاوره افسردگی شدید، اضطراب، وسواس و غیره و راهنمایی از دکتر فاطمه شمس و بهره مندی از خدمات با کیفیت این مشاور، میتوانید به سایت روان رشد مراجعه کنید و از خدمات ایشان بهره مند شوید.

با دکتر فاطمه شمس، متخصص روان درمانی اختلالات بالینی آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل دکتر فاطمه شمس با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با دکتر فاطمه شمس را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.

رزرو نوبت از دکتر فاطمه شمس

0
0

نظرات و دیدگاه هایوسف

۱۴۰۲/۰۹/۱۰

سلام ایشان استادی حاذق درامور روان درمانی روانشناسی واگاه در گشایش گره های کور زندگی افراد و شناسایی سبک زندگی موفقیت آمیز برای مراجعین وسوق دادن آنها در جهت دست یابی به زندگی شاد و موفقیت اموزاست ممنون ازخانم دکتر که فرشته نجات زندگی من شدند