مشاوران روان رشد

دکتر الهام آهنگران

  • تخصص : دکتری روانشناسی

  • مدارک تحصیلی : دکتری روانشناسی

دکتر الهام آهنگران که دکترای روانشناسی دارد، دارای چندین سال سابقه تخصصی در حوزه ارزیابی و تشخیص و درمان اختلالات خلقی و هیجانی کودک و نوجوان است؛ همچنین برگزارکننده کارگاه های مهارتهای زندگی ویژه کودکان و نوجوان و آموزش سبک های فرزندپروری به والدین و نیز مؤلف و پژوهشگر حوزه کودک و نوجوان است.

  • پروانه اشتغال تخصصی از سازمان نظام روانشناسی با کد عضویت ۷۴۱۷
  • مدرس کارگاه سبک های فرزندپروری
  • برگزار کننده کارگاه مهارتهای زندگی ویژه کودکان و نوجوانان

تحقیقات:

  • کتاب: آموزش فلسفه به کودکان براساس قضاوتهای اخلاقی و خودکارآمدی اجتماعی ناشر: پادینا
  • کتاب: نقاشی(هنر) درمانی و قصه درمانی ناشر: پادینا
  • مقاله: تاثیر بازی درمانی با رویکرد شناختی رفتاری بر سخت رویی پسران مقطع دبستان ناشر: پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش های مدرن در روانشناسی ،مشاوره و علوم تربیتی

خانم دکتر الهام آهنگران، روانشناسی برجسته و نام آشنا، با سالها تجربه در زمینه ی روانشناسی بالینی، به عنوان مشاور و درمانگر، خدمات ارزشمندی را به مراجعان خود ارائه می دهد. تعهد ایشان به ارتقای سلامت روان و یاری رساندن به افراد در چالش های زندگی، ایشان را به چهره ای محبوب و قابل اعتماد در این حوزه تبدیل کرده است.

علاوه بر تخصص و تجربه، دکتر الهام آهنگران به دلیل برخورد صمیمی و دلسوزانه، و همچنین تعهد به حفظ حریم خصوصی مراجعان، مورد اعتماد و احترام بسیاری از افراد قرار گرفته‌اند. ایشان با ایجاد فضایی امن و حمایتی، به مراجعان خود کمک می‌کنند تا در مسیر بهبودی و ارتقای سلامت روان گام بردارند. برای رزرو نوبت و بهره مندی از خدمات مشاوره حرفه ای ایشان، همین الان به سایت روان رشد مراجعه کنید.

با دکتر الهام آهنگران، متخصص و برگزار کننده کارگاه های فرزند پروری آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل دکتر الهام آهنگران با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با دکتر الهام آهنگران را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.

رزرو نوبت از دکتر الهام آهنگران

نظرات و دیدگاه ها