مشاوران روان رشد

اکرم نقوی

  • تخصص : روانشناس بالینی

  • مدارک تحصیلی : کارشناسی ارشد روانشناسی

  • روانشناس بالینی
  • مشاور خانواده
  • درمانگر اختلالات فردی
  • طرحواره درمانگر

اکرم نقوی، مشاور و روانشناس بالینی با تجربه بالا در زمینه فعالیت در حوزه مشاوره فردی، خانواده و زوج درمانی، کمکی ارزشمند در مسیر زندگی افراد است. او با دانش و تجربه خود، به افراد کمک می‌کند تا مشکلات روانی و عاطفی خود را حل کنند و زندگی سالم و موفقی داشته باشند. دکتر اکرم نقوی، با تجربه و دانش خود در زمینه اختلالات فردی و خانوادگی و همچنین رزومه حرفه ای خود، به شما در تمامی این زمینه ها کمک میکند.

خانم اکرم نقوی با صبر و حوصله به صحبت‌های مراجعان خود گوش می‌دهند و با اتکا به دانش و تجربه خود، بهترین راهکارها را برای حل مشکلات ایشان ارائه می‌کنند. ایشان در جلسات مشاوره فضایی امن و صمیمی را برای مراجعان خود فراهم می‌کنند تا مراجعان با آسودگی خاطر به بیان مسائل و مشکلات خود بپردازند.

اگر میخواهید از خدمات تخصصی مشاوره ایشان استفاده کنید، میتوانید از سایت روان رشد استفاده کنید و نوبت خود را رزرو کنید. در این سایت به راحتی میتوانید روانشناسان برتر در زمینه های کاری مختلف را مشاهده کرده و در صورت تمایل از خدمات آن ها استفاده کنید.

با اکرم نقوی، متخصص مشاوره خانواده و طرحواره درمانی آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل اکرم نقوی با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با اکرم نقوی را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.

رزرو نوبت از اکرم نقوی

0
0
0
0

نظرات و دیدگاه هامرضیه

۱۴۰۲/۱۰/۲۵

خانم نقوی در شناسایی و درمان طرحواره ها به بنده کمک کردند. زوج درمان بسیار خوبی هستند و در امر روانشناسی فردی حاذق و توانمند هستند. بسیار از ایشان سپاسگزارم.