مشاوران روان رشد

مونا فرخ زاد

  • تخصص : روانشناس بالینی

  • مدارک تحصیلی : کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

  • مونا فرخ زاد درمانگر و بازی درمانگر کودک با تجربه چندساله در حوزه رشد و توسعه کودکان است
  • تخصص در تشخیص و درمان مشکلات روانی و اجتماعی کودکان.
  • توانایی برقراری ارتباط مؤثر با کودکان و خانواده ها برای ارائه راهکارهای مناسب برای بهبود کیفیت زندگی.
  • تسلط بر روشهای بازی درمانی، مهارتهای ارتباطی.

مونا فرخ زاد بازی درمانگر کودک با تجربه چندساله در حوزه رشد و توسعه کودکان است. او در زمینه تشخیص و درمان مشکلات روانی و اجتماعی کودکان تخصص دارد و توانایی برقراری ارتباط مؤثر با کودکان و خانواده ها برای ارائه راهکارهای مناسب برای بهبود کیفیت زندگی را دارد. بازی درمانی یک روش موثر برای کمک به کودکان در حل مشکلات روانی و اجتماعی آنها است. بازی درمانی به کودکان کمک می کند تا احساسات خود را بیان کنند، مهارت های اجتماعی خود را بهبود بخشند و با چالش های زندگی کنار بیایند.

مونا فرخ زاد، درمانگر با تجربه کودک، با استفاده از بازی درمانی، به کودکان کمک می‌کند تا مشکلات روانی و اجتماعی خود را حل کنند و به رشد و توسعه سالم خود ادامه دهند. برای رزرو نوبت از این مشاور، تنها کافیست به سایت روان رشد مراجعه کنید.

با مونا فرخ زاد، متخصص درمانگری کودک آشنا شدید. ایشان با بیش از چند سال سابقه کار در زمینه روانشناسی، به مراجعین بسیاری در حل مشکلاتشان کمک کرده اند. شما می توانید در پروفایل مونا فرخ زاد با سوابق و تجربیات ایشان بیشتر آشنا شوید، نظرات مراجعین ایشان را مطالعه کنید و در صورت تمایل نوبت حضوری یا آنلاین رزرو کنید. چنانچه تجربه مشاوره با مونا فرخ زاد را داشتید لطفا نظرات خود را برای مراجعین بعدی ثبت نمایید.

رزرو نوبت از مونا فرخ زاد

0
0
0
0

نظرات و دیدگاه هاماهان

۱۴۰۲/۰۹/۰۴

واقعا کار ایشان عالی هستش یعنی هرچی بگم باز هم کم هستش